Z ostatniej chwili
: **** AUTOMOBILKLUB KIELECKI ODDZIAŁ W STARACHOWICACH ZAPRASZA WSZYSTKICH KIEROWCÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE JAZDY SPRAWNOŚCIOWEJ Z TALERZEM STEWARTA UMIESZCZONYM NA MASCE SAMOCHODU. ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA ULICY TARGOWEJ( ZA WIADUKTEM) W NIEDZIELĘ 13 WRZEŚNIA. ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W KONKURSIE W DNIU IMPREZY W GODZINACH OD 9,00 DO10,00. W MIEJSCU ZAWODÓW.**** 5 WRZEŚNIA O GODZ. 17:00 POD SKAŁKAMI ODBĘDZIE SIĘ III NARODOWE CZYTANE. TYM RAZEM POSŁUCHAĆ BĘDZIE MOŻNA „LALKI” PRUSA. ****0 NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W STARACHOWICACH ZAPRASZA PRZEDSIĘBIORCÓW DO UDZIAŁU W SPOTKANIU INFORMACYJNYM NA TEMAT UDOSTĘPNIENIA NOWEJ USŁUGI: ASYSTENT PODATNIKA, REALIZOWANEJ PRZEZ ADMINISTRACJĘ PODATKOWĄ W RAMACH PROJEKTU SYSTEM OBSŁUGI I WSPARCIA PODATNIKA. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 3 WRZEŚNIA O GODZ. 10.00 (SALA KONFERENCYJNA I P.) W URZĘDZIE SKARBOWYM W STARACHOWICACH PRZY UL. SKŁADOWEJ 33.**** 7 WRZEŚNIA ODBĘDZIE SIĘ VII EDYCJA FESTYNU HISTORYCZNEGO „OD PRASŁOWIAN DO POLAKÓW”. FESTYN ODBĘDZIE SIĘ NA TERENIE ARCHEOPARKU MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI. **** 29 SIERPNIA NA UL. LELEWELA NAGLE NA JEZDNIĘ Z POMIĘDZY ZAPARKOWANYCH WZDŁUŻ ULICY POJAZDÓW WBIEGŁA DZIEWCZYNKA LAT 11 W WYNIKU CZEGO ZOSTAŁA POTRĄCONA PRZODEM PRZEZ TOYOTĘ AVENSIS KIEROWANĄ PRZEZ MĘŻCZYZNĘ LAT 41/ TRZEŹWY/. W WYNIKU POTRĄCENIA NIELETNIA Z OBRAŻENIAMI CIAŁA W POSTACI STŁUCZEŃ I OTARĆ NASKÓRKA ZOSTAŁA PRZEWIEZIONA DO SZPITALA DZIECIĘCEGO W KIELCACH.  

76 rocznica wybuchu II wojny światowej

O 4.45, czyli w chwili niemieckiej napaści na Polskę w 1939 roku rozpoczęły się starachowickie obchody 76. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz Dnia …

Czytaj więcej

Pijany kierowca uciekał przed policją

Nawet 5 lat więzienia może grozić kierowcy, który w poniedziałkowy wieczór pod wpływem alkoholu spowodował wypadek i zbiegł z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło …

Czytaj więcej

Pamiętali o „Solidarności”

Msza święta w intencji Solidarności, złożenie wieńców i wiązanek kwiatów w miejscach pamięci oraz piknik rodzinny złożyły się na starachowickie obchody 35 rocznicy podpisania …

Czytaj więcej

Finanse szpitala w I półroczu – jednym z tematów sesji

Sprawozdanie finansowe z działalności starachowickiego szpitala w pierwszym półroczu 2015 roku było jednym z tematów sierpniowej sesji rady powiatu. Wynik finansowy za ten okres …

Czytaj więcej

76 rocznica wybuchu II wojny światowej

Pijany kierowca uciekał przed policją

Pamiętali o „Solidarności”

Finanse szpitala w I półroczu – jed

Drukuj

76 rocznica wybuchu II wojny światowej

Data: . Opublikowany w Aktualności

O 4.45, czyli w chwili niemieckiej napaści na Polskę w 1939 roku rozpoczęły się starachowickie obchody 76. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz Dnia Weterana. We wtorkowy poranek 1 września pod pomnikiem Gloria Victis na cmentarzu na Bugaju starachowiczanie oddali hołd obrońcom Ojczyzny.

Drukuj

Pamiętali o „Solidarności”

Data: . Opublikowany w Aktualności

Msza święta w intencji Solidarności, złożenie wieńców i wiązanek kwiatów w miejscach pamięci oraz piknik rodzinny złożyły się na starachowickie obchody 35 rocznicy podpisania porozumień sierpniowych. W obchody włączyli się zarówno działacze związkui, władze, jak i mieszkańcy Starachowic.

Drukuj

Finanse szpitala w I półroczu – jednym z tematów sesji

Data: . Opublikowany w Aktualności

Sprawozdanie finansowe z działalności starachowickiego szpitala w pierwszym półroczu 2015 roku było jednym z tematów sierpniowej sesji rady powiatu. Wynik finansowy za ten okres zamyka się stratą w wysokości ponad półtora miliona złotych. Przyjęty plan zakłada, że w całym 2015 roku końcowy wynik finansowy wyniesie -6.500.000 złotych.

Drukuj

Star z kompletem zwycięstw

Data: . Opublikowany w Sport

 

Piłkarze Staru Starachowice są jedna z dwóch drużyn z tabeli, które po trzech meczach mają komplet punktów. Prowadzącej Moravii Morawica ustępują jedynie bilansem bramek. Bohaterem ostatniego ligowego spotkania z Wichrem Miedziana Góra został Mariusz Fabjański, który zdobył oba gole dla naszej drużyny.

Drukuj

Trzy dni święta Starachowic

Data: . Opublikowany w Aktualności

 

Tegoroczne święto jakim są Dni Starachowic trwało aż trzy dni. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji, były konkursy, zabawy, pokazy i występy gwiazd wieczoru. Niestety pierwszego dnia nie obyło się bez małej wpadki.

Drukuj

Zagraj o wejściówki do kina

Data: . Opublikowany w Aktualności

Nasze weekendowe pasmo konkursowe tradycyjnie związane jest z propozycją spędzenia wolnego od codziennych zajęć czasu w Kinie Helios. Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie na dowolnie wybrany przez siebie film z repertuaru starachowickiego oddziału tego kina.

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.