Z ostatniej chwili
:    ***   W 3 KOLEJCE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ STAR STARACHOWICE WYGRAŁ ZE STALĄ KUNÓW 2:1. BRAMKI DLA STARU: M. WITKOWSKI 28', M. FABJAŃSKI 40'. JUŻ 30 SIERPNIA KOLEJNE SPOTKANIE LIGOWE Z MORAVIĄ O GODZ. 17:00 NA STADIONIE PRZY UL. SZKOLNEJ.   ***   29 SIERPNIA O GODZ. 18:00 W MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI ODBĘDZIE SIĘ KONCERT "A ŹRÓDŁO WCIĄŻ BIJE" W WYKONANIU PIOTRA KĘDZIORY. WSTĘP WOLNY.   ***   REFERAT KRYTEJ PŁYWALNI URZĘDU MIEJSKIEGO INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z PRZERWĄ TECHNOLOGICZNĄ, W DNIACH 25.08 - 08.09 BASEN BĘDZIE NIECZYNNY.   ***   WYBORY SAMORZĄDOWE ODBĘDĄ SIĘ W NIEDZIELĘ - 16 LISTOPADA. TAKĄ DECYZJĘ PODJĄŁ PREMIER DONALD TUSK.   ***   KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO NIE ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY. JAK SIĘ OKAZAŁO 2 KANDYDATÓW - TADEUSZ SZCZEPAŃSKI I MONIKA WÓJCIK NIE SPEŁNILI JEDNEGO Z WYMOGÓW FORMALNYCH. DALSZE DECYZJE ZAPADNĄ NA NAJBLIŻSZYM POSIEDZENIU ZARZĄDU POWIATU.   ***   KOMISJA MIĘDZYZAKŁADOWA NSZZ W MAN STAR ZAPRASZA W DNIU 30 SIERPNIA NA UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI XXXIV ROCZNICY POWSTANIA NSZZ "SOLIDARNOŚĆ". PROGRAM UROCZYSTOŚCI: 14:15 - OTWARCIE UROCZYSTOŚCI PRZED BUDYNKIEM BIURA GŁÓWNEGO MAN, 14:35 - ODSŁONIĘCIE WYSTAWY PLAKATÓW WYDAWANYCH W LATACH 1980 - 1981 PRZEZ KOMISJĘ FABRYCZNĄ NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" W FABRYCE SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, 15:00 - MSZA ŚWIĘTA W KOŚCIELE P.W. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.   ***   DROGA WOJEWÓDZKA NUMER 751 Z SUCHEDNIOWA DO BODZENTYNA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA DLA RUCHU. NA ODCINKU 1 KILOMETRA, MIĘDZY MICHNIOWEM A WZDOŁEM RZĄDOWYM, PROWADZONA BĘDZIE PRZEBUDOWA TRASY. WYKONAWCA ROBÓT WYZNACZYŁ OBJAZDY: SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE POWINNY JECHAĆ PRZEZ STARĄ WIEŚ, STARACHOWICE I RZEPIN. CIĘŻARÓWKI BĘDĄ JEŹDZIĆ DROGĄ EKSPRESOWĄ DO SKARŻYSKA, A POTEM DO STARACHOWIC I RZEPINA.   ***   PIOTR KĘDZIORA ZOSTAŁ NAGRODZONY NA FESTIWALU MUZYCZNYM "NATCHNIENI BIESZCZADEM" W CISNEJ. JURY PRZYZNAŁO STARACHOWICZANINOWI II NAGRODĘ W KONKURSIE PIOSENKI.   ***   W CZWARTEK 14 SIERPNIA PRZED JEDNĄ Z KLATEK WEJŚCIOWYCH DO WIEŻOWCA PRZY UL. GRANICZNEJ 12 ZNALEZIONO PĘK KLUCZY. WŁAŚCICIEL PROSZONY JEST O ICH ODBIÓR W NASZEJ REDAKCJI - TELEWIZJA STARACHOWICE UL. GRANICZNA 12/99A TEL. 41 274 10 80.   ***   AGATA NOWAK Z KLUBU SPORTOWEGO ŚWIT STARACHOWICE ZDOBYŁA ZŁOTY MEDAL NA IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH MŁODZIEŻY W NANKIN W STRZELANIU Z PISTOLETU NEUMATYCZNEGO.   ***   NIECZYNNA DO ODWOŁANIA JEST DROGA POWIATOWA KAŁKÓW - "WIÓRY" ZAPORA - DOŁY BISKUPIE. W KAŁKOWIE OSUNĘŁA SIĘ SKARPA, CO SPOWODOWAŁO, ŻE DROGA PĘKŁA, A JEDEN Z JEJ PASÓW SIĘ OBNIŻYŁ. ZAMKNIĘCIE DROGI OBEJMUJE ODCINEK POMIĘDZY DROGĄ DOJAZDOWĄ DO URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH REGIONALNEGO ZARZĄDU GOSPODARKI WODNEJ A ZAPORĄ NA ZBIORNIKU "WIÓRY".   ***   W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCYM REMONTEM DRÓG NA TERENIE MIASTA SĄ UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA UL. SZKOLNEJ I MROZOWSKIEGO. RÓWNIEŻ ZAMKNIĘTY JEST JEDNOKIERUNKOWY ODCINEK UL. MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO.   ***

Bezpłatny kurs samoobrony dla 70 starachowiczanek

Taką inicjatywę podjęła ponownie Gmina Starachowice w ramach projektu pod nazwą  „Starachowice – bezpieczne w praktyce” realizowanego z Rządowego Programu „Razem Bezpieczniej”.

Czytaj więcej

Oczyszczalnia ścieków doczeka się kolejnej modernizacji

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w kwietniu bieżącego roku złożyło wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w celu uzyskania dofinansowania do projektu „Realizacja dokumentacji na …

Czytaj więcej

W czwartek obradowali radni powiatowi

Podczas sesji pod obrady poddano w pierwszej kolejności projekt uchwały w sprawie: zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Starachowickiego , informacji …

Czytaj więcej

Marek Materek z poparciem Polskiego Stronnictwa Ludowego

Szef struktur wojewódzkich PSL Adam Jarubas, podczas konferencji prasowej poinformował o poparciu partii dla kandydata na prezydenta Starachowic Marka Materka.

Czytaj więcej

Bezpłatny kurs samoobrony dla 70 stara

Oczyszczalnia ścieków doczeka się ko

W czwartek obradowali radni powiatowi

Marek Materek z poparciem Polskiego Str

Drukuj

W czwartek obradowali radni powiatowi

Data: . Opublikowany w Aktualności

Podczas sesji pod obrady poddano w pierwszej kolejności projekt uchwały w sprawie: zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Starachowickiego , informacji o przebiegu wykonania planu finansowego szpitala oraz Muzeum Przyrody i Techniki za pierwsze półrocze 2014r.

Drukuj

Stypendia szkolne na rok 2014/2015

Data: . Opublikowany w Aktualności

Urząd Miejski w Starachowicach – Wydział Edukacji i Spraw Społecznych informuje, że wydawane są wnioski dot. przyznania pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego na rok szkolny 2014/2015 – dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Starachowice.

Drukuj

Słuchasz, oglądasz, wiesz

Data: . Opublikowany w Aktualności

W zakładce Powiatowy Informator Samorządowy najnowsze wydanie programu a w nim, między innymi o realizacji inwestycji drogowych i planach inwestycyjnych na rok następny, o zmianach w systemie rejestracji pojazdów. Zapraszamy do oglądania.

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.