Z ostatniej chwili
:     ***   BĘDZIE ZMIANA NA STANOWISKU PREZESA PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI. PREZYDENT MIASTA MAREK MATEREK ZAPOWIEDZIAŁ OGOSZENIE KONKURSU NA TO STANOWISKO.    ***   MARCIN POCHEĆ - STARACHOWICKI PRZEDSIĘBIORCA, BYŁY RADNY RADY MIEJSKIEJ POKIERUJE ZAKŁADEM ENERGETYKI CIEPLNEJ. ZWYCIĘŻYŁ W KONKURSIE NA STANOWISKO PREZESA ZARZĄDU SPÓŁKI OGŁOSZONYM PRZEZ RADĘ NADZORCZĄ.     ***   MICHALSKI NIE JEST JUŻ DYREKTOREM MOPSU. NA MOCY DECYZJI PREZYDENTA MARKA MATERKA DYREKTOR MOPS JAROSŁAW MICHALSKI POKIERUJE STARACHOWICKĄ NOCLEGOWNIĄ. NATOMIAST DOTYCHCZASOWY KIEROWNIK NOCLEGOWNI KRZYSZTOF DRÓŻDŻ PRZEJĄŁ OBOWIĄZKI DYREKTORA MIEJSKIEGO OŚRODKA.     ***   JEST ZASTĘPCA PREZYDENTA MIASTA DO SPRAW GOSPODARCZYCH. ZOSTAŁA NIM EWA SKIBA. BYŁY PRACOWNIK URZĘDU GMINY W KUNOWIE, STARACHOWICKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ I URZĘDU MIASTA I GMINY W WĄCHOCKU. OBECNIE PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA. FUNKCJĘ BEDZIE PEŁNIŁA OD 1 MAJA.     ***   SPÓŁDZIELCZY DOM KULTURY I FUNDACJA „NASZE ZDROWIE” ZAPRASZA NA WYSTAWĘ FOTOGRAFICZNĄ BOGNY BERNACIAK ZATYTUŁOWANĄ „ZAKOCHANI W KAFCE”. WYSTAWA ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ, 28 MARCA O GODZINIE 17:00 W SDK W STARACHOWICACH.    ***   DO 2 KWIETNIA W CYTOMAMMOBUSIE NA PARKINGU PRZED BUDYNKIEM MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI PRZY WEJŚCIU OD ULICY MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 95 PRZEPROWADZANE ZOSTANĄ BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE DLA KOBIET W WIEKU 50 - 69 LAT, KTÓRE W CIĄGU OSTATNICH DWÓCH LAT NIE WYKONYWAŁY KONTROLNYCH BADAŃ MAMMOGRAFICZNYCH ORAZ KOBIET W WIEKU 25 - 59 LAT, KTÓRE W CIĄGU OSTATNICH TRZECH LAT NIE WYKONYWAŁY BADAŃ CYTOLOGICZNYCH W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO. BADANIA BĘDĄ WYKONYWANE PRZEZ SPECJALISTÓW ZE ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII. REJESTRACJA POD NUMEREM TELEFONU 661 911 300.     ***   TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ STARACHOWIC I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA ZAPRASZAJĄ NA WIECZÓR STARACHOWICKI Z GRZEGORZEM SAJÓREM AUTOREM KSIĄŻKI „ KORZENIE I SKRZYDŁA. HISTORIE OSÓB ZWIĄZANYCH ZE STARACHOWICAMI”. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 30 MARCA O GODZ. 17:00 W BIBLIOTECE PRZY UL. KOCHANOWSKIEGO 5.    ***   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ZAPRASZA PRZYSZŁYCH KANDYDATÓW DO KLAS PIERWSZYCH I ZEROWYCH WRAZ Z RODZICAMI NA "DZIEŃ OTWARTY", KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 30 MARCA O GODZ. 17:00. W SEKRETARIACIE SZKOŁY W GODZ. 8:00 - 15:00 TRWAJĄ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2015/16 DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLAS PIERWSZYCH.    ***   28 MARCA ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNA EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW STARACHOWIC W SIATKÓWCE. ZGŁOSZENIA DRUŻYN MOŻNA DOKONYWAĆ POD NUMEREM TEL. 41-273-83-18. UDZIAŁ W TURNIEJU JEST BEZPŁATNY.    ***   SZUKASZ SKUTECZNEJ REKLAMY? MAMY NAJWIĘKSZY ZASIĘG W MIEŚCIE. NADAJEMY W SIECI KABLOWEJ VECTRA I W INTERNECIE. DOCIERAMY DO PONAD 27000 TYS. MIESZKAŃCÓW. ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY 41-274-10-80. NIECH CIĘ ZOBACZĄ!

Szpital na plusie

Starachowicki szpital ma czym się chwalić. Na ostatniej sesji rady powiatu przedstawiono sprawozdanie finansowe za ubiegły rok oraz raport z realizacji Planu Naprawczego.

Czytaj więcej

Dzieci na fotografiach Bogny Bernaciak - Mazurkiewicz

„Zakochani w kafce” to tytuł wystawy fotografii jaką do 18 kwietnia można oglądać w Spółdzielczym Domu Kultury. Wernisaż ekspozycji prac autorstwa Bogny Bernaciak – …

Czytaj więcej

Poszukiwali talentów w SP 1

40 starachowiczan zaprezentowało się w gali talentów w Szkole Podstawowej nr 1. Konkurs „Ja po prostu mam talent” stał się okazją do prezentacji uczniów …

Czytaj więcej

Kolejny remis Staru

Drugi remis z rzędu zanotowali piłkarze Staru Starachowice. W kolejnym spotkaniu rozegranym przed własną publicznością zremisowali 1:1 z Wichrem Miedziana Góra.

Czytaj więcej

Szpital na plusie

Dzieci na fotografiach Bogny Bernaciak

Poszukiwali talentów w SP 1

Kolejny remis Staru

Drukuj

Zachęcają do nauki

Data: . Opublikowany w Aktualności

Trwają dni otwarte w starachowickich gimnazjach. Tradycyjnie jak co roku szkoły prowadzą rozmaite działania marketingowe zmierzające do zachęcenia uczniów i rodziców do wyboru konkretnych placówek.

Drukuj

Związek Nauczycielstwa Polskiego rozpoczyna protest

Data: . Opublikowany w Aktualności

Starachowicki Związek Nauczycielstwa Polskiego włączył się w ogólnopolską akcję protestacyjną. Na szkołach w całym powiecie pojawiły się flagi i plakaty. Wśród postulatów podnoszonych przez związkowców znajdują się poszanowanie zawodu nauczyciela, podwyżki płac oraz zwiększenie nakładów na edukację.

Drukuj

Lokalna gospodarka tematem konferencji

Data: . Opublikowany w Aktualności

Debatowali na temat roli i znaczenia sektora małych i średnich przedsiębiorstw w rozwoju gospodarczym regionu. W siedzibie Fundacji Agencji Rozwoju Regionalnego ze starachowickimi przedsiębiorcami spotkali się przedstawiciele Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz prezydent Starachowic Marek Materek.

Drukuj

Lecą głowy – zmiany personalne w mieście

Data: . Opublikowany w Aktualności

Tydzień zmian personalnych w jednostkach podległych Gminie Starachowice. W ciągu trzech dni poznaliśmy nowego z - cę Prezydenta ds. gospodarczych, prezesa Zakładu Energetyki Cieplnej oraz pełniącego obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W najbliższym czasie dołączy do nich także prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.