Z ostatniej chwili
: OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W DZIENNYM DOMU SENIOR-WIGOR W STARACHOWICACH. URZĄD MIEJSKI ZAPRASZA MIESZKAŃCÓW STARACHOWIC W WIEKU 60+ NIEAKTYWNYCH ZAWODOWO DO SKORZYSTANIA Z ATRAKCYJNEJ OFERTY DZIENNEGO DOMU SENIOR-WIGOR. SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA ZESPÓŁ DS POLITYKI SENIORALNEJ, URZĄD MIEJSKI W STARACHOWICACH POK. 219, TEL. 41 273 82 07 LUB 668 216 211.     ****    NA UL. KONSTYTUCJI 3 MAJA KIERUJĄCY SAMOCHODEM M-KI MAZDA LAT 32 /TRZEŹWY/ - POTRĄCIŁ NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH WYCHODZĄCĄ ZZA AUTOBUSU KOBIETĘ LAT 56 /TRZEŹWA/. W WYNIKU ZDARZENIA PIESZA TRAFIŁA DO SZPITALA.     ****    W ZWIĄZKU Z EMBARGIEM NAŁOŻONYM PRZEZ ROSJĘ NA EKSPORT POLSKICH JABŁEK ŚWIĘTOKRZYSKI BANK ŻYWNOŚCI DYSPONUJE NADWYŻKĄ OWOCÓW. ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW STARACHOWIC PO ZDROWE I SMACZNE JABŁKA. W PONIEDZIAŁEK 23 LISTOPADA JABŁKA ROZDAWANE BĘDĄ NA PARKINGU PRZY UL. LEŚNEJ 14, 24 WTOREK – PARKING PRZY UL. PRĄDZYŃSKIEGO/ŻYTNIEJ, 25 ŚRODA – TARG - PARKING PRZY UL. TARGOWEJ, 26 CZWARTEK – STADION - PARKING PRZY UL. SZKOLNEJ, 27 PIĄTEK – DOLNE - PLAC DWORCOWY PRZY UL. NADRZECZNEJ. WE WSZYSTKICH LOKALIZACJACH JABŁKA BĘDĄ WYDAWANE OKOŁO GODZINY 12:00.        ****     2 GRUDNIA O GODZ. 13:00 W PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ W KIELCACH FILIA W STARACHOWICACH PRZY UL. KOŚCIELNEJ 30 ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE AUTORSKIE Z IZABELĄ MARCINEK. ZAPREZENTOWANA ZOSTANIE KSIĄŻKA „SZTUKA PORTRETU”.     ****     STARACHOWICE UL. KOLEJOWA: W NIEUSTALONY SPOSÓB N/N SPRAWCA DOKONAŁ KRADZIEŻY PORTFELA Z ZAWARTOŚCIĄ PIENIĘDZY W KWOCIE 500 ZŁ ORAZ DOWODEM OSOBISTYM, PRAWEM JAZDY I KARTĄ KREDYTOWĄ BANKU ZNAJDUJĄCE SIĘ W REKLAMÓWCE Z ZAKUPAMI NA SZKODĘ KOBIETY LAT 53.     ****    W STARACHOWICACH W SKLEPIE PRZY UL. KOŚCIELNEJ N/N KOBIETA WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU Z N/N MĘŻCZYZNA DOKONALI KRADZIEŻY ODZIEŻY ORAZ TOREBKI DAMSKIEJ O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 889,99 ZŁ NA SZKODĘ SKLEPU.     ****     ZMIENIONA ZOSTAŁA WYSOKOŚĆ MIESIĘCZNEJ STAWKI CZYNSZU NAJMU NETTO ZA 1 M2 POWIERZCHNI WOLNYCH LOKALI HANDLOWYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA I PIETRZE BUDYNKU MIEJSKIEJ HALI TARGOWEJ: "GALERIA SKAŁKA" POŁOŻONEJ W STARACHOWICACH PRZY AL. ARMII KRAJOWEJ. STAWKA CZYNSZU OBNIŻONA ZOSTAŁA O 40 %. NA I PIĘTRZE JEST 16 WOLNYCH LOKALI HANDLOWYCH, POWIERZCHNIE LOKALI OD 12,53 M2 DO 33,55 M2. KOSZT CZYNSZU NAJMU NETTO WYNOSI OD 548,05 ZŁ DO 1462,78 W ZALEŻNOŚCI OD POWIERZCHNI LOKALU, ALE TYLKO W PRZYPADKU UMÓW ZAWARTYCH NA 3 MIESIĄCE.    ****    ZESPÓŁ TAŃCA I INSCENIZACJI „PLEJADA” ZAPRASZA NA SPOTKANIE W DNIU 5 GRUDNIA O GODZ. 14:00 W SCK, WSZYSTKICH BYŁYCH TANCERZY, KTÓRZY CHCĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONCERCIE JUBILEUSZOWYM W KWIETNIU 2016 ROKU.    ****    W STARACHOWICACH NN SPRAWCA Z TERENU BUDOWY DOKONAŁ KRADZIEŻY POZOSTAWIONEJ NA NIEDOZOROWANYM PLACU ELEKTRYCZNEJ ZACIERACZKI DO WYLEWKI BETONOWEJ WARTOŚCI 450 ZŁ NA SZKODĘ FIRMY.    ****     W 15 KOLEJCE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ STAR STARACHOWICE PRZEGRAŁ Z DRUŻYNĄ MORAVIA MORAWICA 4:0.
Drukuj

Pierwszy przystanek turystyczny powstał na terenie Leśnictwa Klepacze w Nadleśnictwie Starachowice

Data: . Opublikowany w Aktualności

Program Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Urzędu Marszałkowskiego województwa świętokrzyskiego i Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych zakłada ukierunkowanie ruchu turystycznego w świętokrzyskich lasach. Pierwsza z licznie planowanych wiat turystycznych powstała w Nadleśnictwie Starachowice.

Drukuj

33-latek utonął w Kamiennej

Data: . Opublikowany w Aktualności

Dzisiaj rano policjanci ze starachowickiej komendy otrzymali zgłoszenie o zwłokach w Kamiennej. Przybyli na miejsce strażacy wyciągnęli ciało mężczyzny z wody, a lekarze pogotowia stwierdzili zgon. Denatem okazał się 33-letni starachowiczanin.

Drukuj

Mikołajkowy konkurs z Kinem Helios

Data: . Opublikowany w Aktualności

Piątkowe pasmo konkursowe z Kinem Helios. Tradycyjnie mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na dowolny film z repertuaru starachowickiego Kina Helios. Aby wygrać jedną z nagród należy wysłać do nas mail podając jedną z mikołajkowych atrakcji jakie przygotowało starachowickie Kino Helios.

Drukuj

Walka Michała Materli z Mamedem Khalidovem na żywo w Vectrze w systemie pay-per-view

Data: . Opublikowany w Aktualności

Gala KSW 33, w której charyzmatyczny i waleczny mistrz KSW w kategorii średniej Michał Materla skrzyżuje rękawice z największą gwiazdą polskiego MMA Mamedem Khalidovem, będzie dostępna dla abonentów telewizji cyfrowej Vectry w systemie pay-per-view. Impreza z udziałem gwiazd boksu rozpocznie się 28 listopada w TAURON Arenie Kraków o godz. 19:00. Trwa przedsprzedaż dostępu do gali poprzez Vectrę w cenie 39,90 zł.

Drukuj

Helios Starachowice - Świąteczna paka dla zwierzaka

Data: . Opublikowany w Aktualności

Kino Helios Starachowice serdecznie zaprasza do udziału w przedświątecznej akcji „Helios – paka dla zwierzaka”. Akcja ma celu wsparcie lokalnych schronisk dla zwierząt w zakupie karmy. Aby wesprzeć potrzebujące zwierzaki wystarczy przyjść do naszego Kina w weekend mikołajkowy 05-06.12.2015 i przekazać Wolontariuszom karmę dla zwierząt – dla wszystkich darczyńców symboliczne 1 zł zniżki na wybrane seanse w ramach Mikołajek w Kinie Helios.

Drukuj

Mikołajki w kinie Helios

Data: . Opublikowany w Aktualności

Kino Helios zaprasza 5 i 6 grudnia na „Mikołajki w kinie Helios Starachowice”. Mikołajki to czas, kiedy kina sieci Helios wypełniają się uśmiechniętymi dziećmi, które wraz z rodzicami przychodzą właśnie w kinie przeżyć przygodę spotkania z najwspanialszym, bo filmowym Mikołajem.

Drukuj

Charytatywne andrzejki

Data: . Opublikowany w Aktualności

40 osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami bawiło się podczas imprezy andrzejkowej w restauracji Pod Sosnami. W charytatywnym spotkaniu wzięli udział członkowie starachowickiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Diecezji Radomskiej.

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.