Z ostatniej chwili
:     ***   BĘDZIE ZMIANA NA STANOWISKU PREZESA PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI. PREZYDENT MIASTA MAREK MATEREK ZAPOWIEDZIAŁ OGOSZENIE KONKURSU NA TO STANOWISKO.    ***   MARCIN POCHEĆ - STARACHOWICKI PRZEDSIĘBIORCA, BYŁY RADNY RADY MIEJSKIEJ POKIERUJE ZAKŁADEM ENERGETYKI CIEPLNEJ. ZWYCIĘŻYŁ W KONKURSIE NA STANOWISKO PREZESA ZARZĄDU SPÓŁKI OGŁOSZONYM PRZEZ RADĘ NADZORCZĄ.     ***   MICHALSKI NIE JEST JUŻ DYREKTOREM MOPSU. NA MOCY DECYZJI PREZYDENTA MARKA MATERKA DYREKTOR MOPS JAROSŁAW MICHALSKI POKIERUJE STARACHOWICKĄ NOCLEGOWNIĄ. NATOMIAST DOTYCHCZASOWY KIEROWNIK NOCLEGOWNI KRZYSZTOF DRÓŻDŻ PRZEJĄŁ OBOWIĄZKI DYREKTORA MIEJSKIEGO OŚRODKA.     ***   JEST ZASTĘPCA PREZYDENTA MIASTA DO SPRAW GOSPODARCZYCH. ZOSTAŁA NIM EWA SKIBA. BYŁY PRACOWNIK URZĘDU GMINY W KUNOWIE, STARACHOWICKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ I URZĘDU MIASTA I GMINY W WĄCHOCKU. OBECNIE PRYWATNY PRZEDSIĘBIORCA. FUNKCJĘ BEDZIE PEŁNIŁA OD 1 MAJA.     ***   SPÓŁDZIELCZY DOM KULTURY I FUNDACJA „NASZE ZDROWIE” ZAPRASZA NA WYSTAWĘ FOTOGRAFICZNĄ BOGNY BERNACIAK ZATYTUŁOWANĄ „ZAKOCHANI W KAFCE”. WYSTAWA ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ, 28 MARCA O GODZINIE 17:00 W SDK W STARACHOWICACH.    ***   DO 2 KWIETNIA W CYTOMAMMOBUSIE NA PARKINGU PRZED BUDYNKIEM MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI PRZY WEJŚCIU OD ULICY MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 95 PRZEPROWADZANE ZOSTANĄ BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE DLA KOBIET W WIEKU 50 - 69 LAT, KTÓRE W CIĄGU OSTATNICH DWÓCH LAT NIE WYKONYWAŁY KONTROLNYCH BADAŃ MAMMOGRAFICZNYCH ORAZ KOBIET W WIEKU 25 - 59 LAT, KTÓRE W CIĄGU OSTATNICH TRZECH LAT NIE WYKONYWAŁY BADAŃ CYTOLOGICZNYCH W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO. BADANIA BĘDĄ WYKONYWANE PRZEZ SPECJALISTÓW ZE ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII. REJESTRACJA POD NUMEREM TELEFONU 661 911 300.     ***   TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ STARACHOWIC I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA ZAPRASZAJĄ NA WIECZÓR STARACHOWICKI Z GRZEGORZEM SAJÓREM AUTOREM KSIĄŻKI „ KORZENIE I SKRZYDŁA. HISTORIE OSÓB ZWIĄZANYCH ZE STARACHOWICAMI”. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 30 MARCA O GODZ. 17:00 W BIBLIOTECE PRZY UL. KOCHANOWSKIEGO 5.    ***   SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ZAPRASZA PRZYSZŁYCH KANDYDATÓW DO KLAS PIERWSZYCH I ZEROWYCH WRAZ Z RODZICAMI NA "DZIEŃ OTWARTY", KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 30 MARCA O GODZ. 17:00. W SEKRETARIACIE SZKOŁY W GODZ. 8:00 - 15:00 TRWAJĄ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2015/16 DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLAS PIERWSZYCH.    ***   28 MARCA ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNA EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW STARACHOWIC W SIATKÓWCE. ZGŁOSZENIA DRUŻYN MOŻNA DOKONYWAĆ POD NUMEREM TEL. 41-273-83-18. UDZIAŁ W TURNIEJU JEST BEZPŁATNY.    ***   SZUKASZ SKUTECZNEJ REKLAMY? MAMY NAJWIĘKSZY ZASIĘG W MIEŚCIE. NADAJEMY W SIECI KABLOWEJ VECTRA I W INTERNECIE. DOCIERAMY DO PONAD 27000 TYS. MIESZKAŃCÓW. ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY 41-274-10-80. NIECH CIĘ ZOBACZĄ!
Drukuj

Lecą głowy – zmiany personalne w mieście

Data: . Opublikowany w Aktualności

Tydzień zmian personalnych w jednostkach podległych Gminie Starachowice. W ciągu trzech dni poznaliśmy nowego z - cę Prezydenta ds. gospodarczych, prezesa Zakładu Energetyki Cieplnej oraz pełniącego obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W najbliższym czasie dołączy do nich także prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Drukuj

Koniec korków na Radomskiej?

Data: . Opublikowany w Aktualności

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu dużo uwagi poświęcono drogom. Szczególnie skupiono się na planach dotyczących ul. Radomskiej. Wspólne działania powiatu, gminy i Wojewódzkiego Zarządu Dróg mają doprowadzić w niedalekiej przyszłości do zmniejszenia natężenia ruchu w tym miejscu.

Drukuj

Marcin Pocheć nowym prezesem ZECu

Data: . Opublikowany w Aktualności

Marcin Pocheć - starachowicki przedsiębiorca, radny Rady Miejskiej ubiegłej kadencji pokieruje Zakładem Energetyki Cieplnej. Zwyciężył w konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki ogłoszonym przez Radę Nadzorczą. Dziś oficjalnie został przedstawiony załodze Zakładu.

Drukuj

Targi edukacyjne dla maturzystów

Data: . Opublikowany w Aktualności

Kilkadziesiąt szkół wyższych wzięło udział w targach edukacyjnych organizowanych przez Tygodnik Starachowicki. Uczelnie starały się jak najlepiej zaprezentować, aby przyciągnąć jak największe zainteresowanie. A walczyć było o kogo. Targi odwiedzili maturzyści ze wszystkich starachowickich szkół średnich.

Telewizja Starachowice

Ta strona używa Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.