Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Gminnego Programu Rewitalizacji

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie Gminnego Programu Rewitalizacji
Władze Starachowic zachęcają starachowiczan do zainteresowania się Gminnym Programem Rewitalizacji. Dokument będzie też przedmiotem dyskusji z mieszkańcami. Debaty odbędą się w środę i czwartek.

Gminny Program Rewitalizacji na lata 2016 - 2025 to dokument zawierający propozycje władz Starachowic na uatrakcyjnienie zaniedbanych miejsc naszego miasta. Na jego podstawie gmina będzie się ubiegała o wsparcie na realizację poszczególnych projektów. Ranga przedsięwzięcia zachęca do tego, by nie tylko poznać zamierzenia gminy, ale i wpłynąć na nie swoim głosem.

 

Gmina Starachowice oferuje mieszkańcom kilka możliwości zaznajomienia się z Programem. Spotkania z mieszkańcami odbędą się w najbliższą środę i czwartek.


 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe