Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Darmowy wstęp do Teatru

Darmowy wstęp do Teatru
Zapraszamy do udziału w konkursie Telewizji Starachowice i Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na przedstawienie „Ślub” Witolda Gombrowicza w dniu 21 stycznia o godz. 18.00

„Ślub” to jedno z kluczowych dzieł scenicznych mistrza literackiej groteski Witolda Gombrowicza. Dramat rozgrywa się na pograniczu snu i jawy i jest próbą odpowiedzi na odwieczne pytania egzystencjalne związane z definicją prawdy i fałszu. Dzięki konkursowi zorganizowanemu przez Telewizję Starachowice i Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, mają Państwo możliwość otrzymania jednego podwójnego zaproszenia na to przedstawienie, wyreżyserowane przez Mikołaja Grabowskiego.

 

Otrzyma je osoba, która odpowie na pytanie, kto w spektaklu radomskiego teatru gra postać Henryka. Imię i nazwisko aktora należy przesłać na adres kontakt@tv.starachowice.pl. W tytule wiadomości należy wpisać TEATR RADOM, a w treści: odpowiedź, swoje imię i nazwisko, ulicę zamieszkania wraz z miejscowością oraz numer telefonu. Konkurs startuje w piątek o godzinie 18.00, a na zgłoszenia czekamy do soboty do godziny 12:00. Wygra osoba, która jako 10 wyśle do nas poprawną odpowiedź. Ze zwycięzcą skontaktujemy się poprzez sms. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Wszyscy zainteresowani obejrzeniem spektaklu mogą zarezerwować bilety pod nr tel. 48 384 53 22, sms- em wysłanym na numer 604 566 406, e-mailem bilety@teatr.radom.pl lub na stronie internetowej www.teatr.radom.pl.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe