Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Przesłuchania kluczowych świadków feralnego porodu w Starachowicach przesunięte

Przesłuchania kluczowych świadków feralnego porodu w Starachowicach przesunięte
Opóźniają się przesłuchania pracowników oddziału ginekologiczno - położniczego w związku z porodem martwego dziecka w szpitalu w Starachowicach. Kolejną zwłokę w śledztwie może spowodować oczekiwanie na opinię biegłych. Nadal nie ma też wyników sekcji zwłok noworodka.

Jednak nie w połowie, tylko do końcu stycznia Prokuratura Rejonowa w Starachowicach planuje przesłuchać personel oddziału ginekologiczno - położniczego szpitala w Starachowicach. Jest on świadkiem w śledztwie dotyczącym porodu martwego dziecka, do którego doszło w listopadzie ubiegłego roku. Matka niemowlęcia oskarżyła lekarzy i położne o pozostawienie jej bez opieki. Przyczyną zwłoki w śledztwie jest nadmiar obowiązków zawodowych pracowników prokuratury.

 

Jest wysoce prawdopodobne, że po przesłuchaniu świadków, prokuratura zwróci się jeszcze o pomoc do biegłych.

 

Prokuratura nie ma także ostatecznych wyników sekcji zwłok martwego noworodka, przeprowadzonej przez Zakład Medycyny Sądowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe