Środa, 25.04.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Star w rundzie wiosennej zagra w zmienionym składzie

Star w rundzie wiosennej zagra w zmienionym składzie
Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie wiosennych rozgrywek świętokrzyskiej ligi okręgowej. Zawodnicy Staru Starachowice od niemal miesiąca ciężko trenują pod okiem trenera Jerzego Rota, który wprowadził już pierwsze zmiany kadrowe. Wszystko to, aby jak z najlepszym skutkiem rozpocząć walkę o upragniony awans.

Wicher Miedziana Góra będzie pierwszym przeciwnikiem Staru Starachowice w walce o awans w świętokrzyskiej lidze okręgowej. To spotkanie inaugurujące rozgrywki ligowe wprawdzie dopiero w połowie marca, ale nasi piłkarze już od kilku tygodni intensywnie trenują, aby do tej pory być w jak najlepszej formie. Jak mówi szkoleniowiec drużyny Jerzy Rot zaangażowanie piłkarzy jest duże.

 

Sprawdzianem sił dla naszych piłkarzy będzie cykl pięciu sparingów. Pierwszy mecz kontrolny zielono-czarni rozegrali ze Świtem Ćmielów.

 

Runda wiosenna dla Staru Starachowice to także czas zmian. Z drużyną pożegnali się Szymon Gryz i Mariusz Jaros. Szkoleniowiec ma już pomysły na uzupełnienie składu.

 

Jerzy Rot podkreśla, że przy doborze zawodników stawia na młodych wychowanków Juventy i Staru, którzy będą wracać z wypożyczeń.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xyz
xyz 6.02.2017, 21:55
Szkoda tylko że kosztem juniorów!

Pozostałe