Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Porady na zdrady nie tylko na ekranie

Porady na zdrady nie tylko na ekranie
24 lutego na ekranach kin zagości polska komedia romantyczna o wdzięcznym tytule „Porady na zdrady”. Temat wyjątkowo na czasie, bo jak się okazuje, na zdrady Polacy decydują się coraz częściej.

Choć film dopiero przed nami, już w zwiastunie pada żartobliwe zdanie wypowiedziane przez Tomasza Karolaka: „Zdradź ją, zanim ona zdradzi Ciebie”. Czy faktycznie kobiety zdradzają częściej?

CORAZ MNIEJ MOŻESZ WIERZYĆ W „TO BYŁ TYLKO JEDEN RAZ”

Według raportu CBOS z 2011 r. częściej zdradzają mężczyźni, choć na uwadze warto mieć fakt, że są to na tyle intymne aspekty życia, że badani niechętnie się do nich przyznają. Poza tym, dla zdradzających mężczyzn zdecydowanie większe jest społeczne przyzwolenie. Oczywiście - zdrada jest zachowaniem nieetycznym i nagannym. W społecznym przeświadczeniu jednak łatwiej zrozumieć i zaakceptować wpadkę mężczyzny niż kobiety, która z natury powinna być oddana mężowi i dbać o ciepło domowego ogniska - twierdzi ekspert z portalu http://porady-detektywistyczne.pl/.

Raport Centrum Profilaktyki Społecznej Polki i Polacy zdradzają - coraz częściej i coraz intensywniej z 2016 r., także wskazuje na przewagę zdrad mężczyzn (46% do 32%). Regularne konflikty małżeńskie, a co za tym idzie, brak satysfakcji ze wspólnego pożycia seksualnego, jest najczęstszą przyczyną skoków w bok.

Kryzysy w związku sprzyjają podjęciu decyzji o pierwszej zdradzie. Jak pokazują badania, mężczyźni reprezentujący młodsze grupy wiekowe decydują się na jednorazowe zdrady, jednak starsi mężczyźni nawiązują znacznie dłuższe romanse. Kobiety ogółem (najczęściej w wieku 28-40 lat) wikłają się w bardziej trwałe relacje intymne. Niepokojącym zjawiskiem jest wyraźny wzrost Polaków mających za sobą wielokrotne zdrady i długotrwałe romanse.

Bezapelacyjnie najwięcej flirtów i romansów nawiązuje się w pracy. Dlaczego właśnie tam? Pracy poświęcamy coraz więcej czasu, a wśród współpracowników łatwo znaleźć zrozumienie i oparcie w trudnych chwilach. Zdradzających więc przybywa, a intymne relacje pozazwiązkowe są efektem potrzeby odreagowania stresu i problemów zawodowych.

JAK SPRAWDZIĆ WIERNOŚĆ PARTNERA?

Może jednak, zanim wprowadzisz w życie myśl bohatera filmu, warto upewnić się czy Twoje przypuszczenia są słuszne. Zrobić możesz to na kilka sposobów.

Po pierwsze warto w tej kwestii sięgnąć po wsparcie profesjonalistów i zaangażować do wytropienia niewiernego partnera prywatnego detektywa, kiedy będziesz mieć pewność, że już czas na wykrycie zdrady: http://porady-detektywistyczne.pl/uslugi-detektywistyczne/. Zwróć uwagę, że wykrywanie zdrady to jedna z najczęściej oferowanych usług przez specjalistów.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz wynająć detektywa, wierność możesz z powodzeniem sprawdzić samodzielnie w domu. Domowe testy wierności jednoznacznie rozstrzygną nurtujące Cię wątpliwości (http://porady-detektywistyczne.pl/uslugi-detektywistyczne/sprawdzic-wiernosc-partnerki-lub-partnera-domu/). Twój partner nie zorientuje się, że poddałaś testowi jego lojalność, a Ty zyskasz pewność czy między wami nadal wszystko jest w porządku.

 

Artykuł sponsorowany

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
 

Pozostałe