Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Podsumowanie ferii z Klubem Spółdzielczym „Wanacja”

Podsumowanie ferii z Klubem Spółdzielczym „Wanacja”
Spotkania z policjantami, strażakami, a także zajęcia muzyczne, sportowe i taneczne złożyły się na ofertę feryjną Klubu Spółdzielczego „Wanacja”. Dzieci wzięły również udział w wycieczce do teatru oraz balu karnawałowym. Działo się dużo. Akcję podsumowano podczas uroczystego spotkania.

Około 50 dzieci wzięło udział w tegorocznej akcji feryjnej organizowanej przez Klub Spółdzielczy „Wanacja”. Wszyscy chętni mieli w czym wybierać, bo oferta była bardzo różnorodna. Podczas spotkania podsumowującego dwa tygodnie pełne atrakcji kierownik Klubu Halina Kępińska dziękowała zarówno uczestnikom, jak i współorganizatorom. Wśród nich znaleźli się Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, komenda policji i straży pożarnej, a także straż miejska.

 

Symboliczne podziękowania za współpracę w formie dyplomów wręczył partnerom akcji prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Wanacja” Stanisław Bzymek.

 

Nagrody i dyplomy za udział w zajęciach otrzymali także ich uczestnicy. Oddzielną nagrodę dla laureatki konkursu „Bezpieczne ferie” wręczyła dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Ewa Dróżdż. Spotkanie wzbogacił występ podopiecznych Klubu przygotowanych przez instruktorów Martę Dudkiewicz-Wronę i Henryka Bartosika.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe