Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Rusza remont ul. Moniuszki

Rusza remont ul. Moniuszki
W przyszłym tygodniu ruszy wyczekiwana przez starachowiczan przebudowa ulicy Moniuszki. W ramach zadania wartego 5 mln 210 tys. zł przebudowany zostanie także fragment ulicy Smugowej. Prace realizować będzie firma BUDROMOST.

Z początkiem kwietnia ruszy przebudowa ul. Moniuszki, na odcinku od ul. Południowej do skrzyżowania z ul. Jana Pawła, oraz fragmentu ulicy Smugowej, na odcinku od ul. Moniuszki do ul. Podlesie. Inwestycja uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 – 2019. Władze miasta przekazały już teren budowy wykonawcy prac.

 

W ramach inwestycji wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni, chodniki oraz zjazdy i zatoki autobusowe.

 

Planowany termin zakończenia prac to 30 września. Prace zostały podzielone na 3 etapy. W każdym z nich mieszkańcy muszą liczyć się z zamknięciem ruchu.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe