Środa, 25.04.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Akademia Piłkarska SKS Star Starachowice na Legii w komplecie

Akademia Piłkarska SKS Star Starachowice na Legii w komplecie
Podopieczni Rafała Barańskiego rocznik 2008 poszli śladem kolegów z rocznika 2007 i awansowali do finałów klubowych Mistrzostw Polski, rozgrywanych na stadionie Legii Warszawa. Eliminacje odbyły się w Grójcu 30 kwietnia. Nasza drużyna w 9 spotkaniach odniosła tylko 1 porażkę i 3 remisy pozostałe mecze wygrywając. Dało to IV miejsce i awans do finałów.

Skład : Franciszek Kawalec, Olaf Serafin, Michał Kasprowicz, Michał Plewniak, Paweł Połetek, Marcin Welenc, Jakub Dudek, Bartek Dawiec, Bartek Klepner, Igor Fąfara, Aleks Księżki, Jakub Wójcicki, Aleksander Białek, Aleksander Barański. Trener: Rafał Barański, kierownik: Piotr Dudek

AP SKS Star Starachowice – AP Stal Brzeg 4:1

- Motor Lublin 0:4

-LKS Unia Turza Śląska 4:2

- AP Calcio 1:0

- Feniks Łódź 4:0

- Start Namysłów 5:0

- Varsowia Warszawa 0:0

- Junior Radom 1:1

- GLKS Andrespolia 2:2

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czytelnik
Czytelnik 18.05.2017, 22:20
Brawo nasza akademia nasze dzieciaki pod herbem naszego wielkiego klubu i naszego miasta a nie tam jakas wisla z jaka zaczela wspolprace juventa... akademia promuje nasze miasto pod historycznym herbem z tradycjami...

Pozostałe