Środa, 25.04.2018, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Pływacki klub „Barakuda” zaprezentował wysoką formę w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej

Pływacki klub „Barakuda” zaprezentował wysoką formę w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej
Zawodnicy Starachowickiego Klubu Pływackiego „Barakuda” rywalizowali w zawodach zorganizowanych w ramach Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. W turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim nasi pływacy ustanowili 5 nowych rekordów. Dobrze zaprezentowali się także dzień później w Sandomierzu.

Starachowicki Klub Pływacki „Barakuda” sprawdził swoją formę na zawodach w Ostrowcu i Sandomierzu rozegranych w ramach Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Na ostrowieckiej pływalni starsi podopieczni Bartosza Staneckiego wzięli udział w Dużej Lidze Pływackiej.

 

Rekord w stylu motylkowym zaliczyła Weronika Latała. Ponadto Julia i Weronika wraz ze swoimi koleżankami klubowymi: Hanną Stanecką oraz Antoniną Wiśniewską ustanowiły nowe najlepsze wyniki w stylu zmiennym. Trener podkreśla, że ekipa, z którą pojechał do Ostrowca spisała się naprawdę dobrze.

 

Jeszcze lepiej rokuje na przyszłość młodsza ekipa „Barakudy”.

 

Podopieczni Wojciecha Szlęzaka prezentowali się ostatnio na zawodach w Sandomierzu. Drużyna zakwalifikowała się do grona wyróżnionych zdobywając w sumie 311 punktów. Przed „Barakudą” kolejne sportowe wyzwania.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe