Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Gmina pozyskała pieniądze na szkolne pracownie ekologiczne

Gmina pozyskała pieniądze na szkolne pracownie ekologiczne
Pracownie do nauki przedmiotów ekologiczno – przyrodniczych powstaną w trzech starachowickich szkołach podstawowych. Zostaną wyposażone dzięki dotacji, którą władze miasta uzyskały z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Gmina Starachowice otrzymała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Wsparcie w wysokości 60 tys. zł zostanie przeznaczone na cele edukacyjne.


 

Szkoły otrzymają pomoce dydaktyczne uatrakcyjniające nauczanie treści ekologicznych, w tym m. in. filmy i gry edukacyjne na tematy związane z ochroną przyrody.


 

Całkowita wartość projektu obejmującego działalność ekopracowni to 75 tys. zł.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
biczaoma
biczaoma 25.05.2017, 09:41
Ekologia to ważne zagadnienie w dzisiejszych czasach porównywalne do odchudzania. Bycie "fit" jest popularne i w sumie nie mam nic do tego. Dbanie o oczyszczanie organizmu, zbilansowaną dietę i ruch jest ogromnie ważne (opisane tutaj: http://www.czarnuszka-siewna.pl).

Pozostałe