Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

JUBILEUSZ 111-KI

JUBILEUSZ 111-KI
111 Artystyczna Drużyna Harcerska im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w tym roku świętuje 60-lecie. Uroczyste obchody zaplanowano 27 maja. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie pokolenia harcerzy.

Odsłonięcie ławeczki, uroczysta zbiórka, apel jubileuszowy, a także polowa kolacja i koncert to tylko niektóre elementy zbliżającego się jubileuszu 111 Artystycznej Drużyny Harcerskiej. Formacja działa w naszym mieście od 60 lat i na stałe wpisała się w jego historię poprzez różnorodne działania.

  • 111-ka będzie świętować jubileusz 60-lecia

Ja podkreśla obecna drużynowa 111-ki Ilona Traczyk najmłodsze pokolenie drużyny jest dumne z tej 60-letniej tradycji i podąża śladem wyznaczonym przez jej prekursorów.

 

Drużyna ma na swoim koncie wiele różnorodnych sukcesów przede wszystkim artystycznych.

 

Przewodnim hasłem obchodów jest fragment piosenki jubileuszowej autorstwa Anny Paluch, do której muzykę skomponował Waldemar Dziura.

Uroczyste obchody rozpoczną się w sobotę 27 maja o godzinie 11.00 odsłonięciem ławeczki pierwszej drużynowej formacji - druhny Miłki na skwerze przy hufcu ZHP.

Drugą część jubileuszu zaplanowano na terenie Harcerskiego Ośrodka Obozowego Lubianka. Na miejsce uczestników dowiezie specjalny autobus.

Tą część obchodów rozpocznie polowa msza święta o godzinie 17.00. Następnie przewidziano apel jubileuszowy i kolację w plenerze.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maria,Euzebia Radulski
Maria,Euzebia Radulski 18.05.2017, 00:58
Szkoda,ze tak daleko mieszkam,bo w Kanadzie-Vancouver. Ja tez bylam harcerka nasz druzynowy byl p,IGNACY Mazurkiewicz,maz Milki.czesto wspominam dawniejsze czasy,bylo super Pozdrawiam Was Maryla starachowiczanka czuwaj!!!!!!!

Pozostałe