Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Innowacyjne warsztaty dla nauczycieli szkół zawodowych

Innowacyjne warsztaty dla nauczycieli szkół zawodowych
W Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach odbyły się dwudniowe warsztaty z programowania obrabiarek sterowanych numerycznie. Zostały przygotowane z udziałem niemieckiej firmy MTS. Ich adresatem byli nauczyciele zatrudnieni w placówkach teoretycznej i praktycznej nauki zawodu.

Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach przygotowało atrakcyjną ofertę podnoszącą kompetencje nauczycieli szkół zawodowych. Wraz z przedstawicielem firmy MTS z Berlina zorganizowało dwudniowy kurs nauki programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.

 

Warsztaty poprowadził inż. Robert Dubas z firmy MTS. Przybliżył zainteresowanym w teorii i przede wszystkim w praktyce, zagadnienia związane z najnowocześniejszą wersją komputerowego sterowania pracą tokarek i frezarek.

 

W inauguracji szkoleń wzięli udział przedstawiciele władz powiatu starachowickiego, którym podlega lokalne szkolnictwo zawodowe. Starosta Danuta Krępa stwierdziła, że oferta z pewnością umożliwi nauczycielom lepsze przygotowanie do pracy z uczniami i podziękowała organizatorom za cenną inicjatywę.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe