Wtorek, 19.06.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Trener tymczasowy Staru na stałe

Trener tymczasowy Staru na stałe
Zarząd Staru Starachowice podjął decyzję o pozostawieniu na stanowisku trenera Zdzisława Spadło, który tymczasowo prowadził drużynę po zakończeniu współpracy klubu z Jerzym Rotem. Szkoleniowiec ma prowadzić drużynę do końca sezonu 2016/2017, w którym zostało do rozegrania jeszcze 5 spotkań. Najbliższe w niedzielę z Klimontowianką Klimontów.

Zdzisław Spadło miał być tymczasowym trenerem Staru Starachowice po zwolnieniu poprzedniego szkoleniowca, jednak zarząd klubu zadecydował, że będzie pełnił tę funkcję do końca bieżącego sezonu. Jak w rozmowie z nami argumentował prezes Emil Krzemiński na decyzję wpłynęły dobre wyniki zespołu po zmianie na stanowisku trenera.

 

Trener Zdzisław Spadło przygotuje naszą drużynę jeszcze do 5 spotkań. Wczorajsze rozegrane z Grantatem Skarżysko zielono-czarni niestety przegrali 1:2. jedyną bramkę dla naszej drużyny w 59 minucie spotkania strzelił Emil Gołyski. Nasi piłkarze w ciągu najbliższego miesiąca zmierzą się jeszcze z zawodnikami drużyn Klimontowianka Klimontów, GKS Rudki, Piast Stopnica, Orlicz Suchedniów i Zenit Chmielnik. Ostatnie ze spotkań zaplanowano na czwartek 15 czerwca.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe