Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Trener tymczasowy Staru na stałe

Trener tymczasowy Staru na stałe
Zarząd Staru Starachowice podjął decyzję o pozostawieniu na stanowisku trenera Zdzisława Spadło, który tymczasowo prowadził drużynę po zakończeniu współpracy klubu z Jerzym Rotem. Szkoleniowiec ma prowadzić drużynę do końca sezonu 2016/2017, w którym zostało do rozegrania jeszcze 5 spotkań. Najbliższe w niedzielę z Klimontowianką Klimontów.

Zdzisław Spadło miał być tymczasowym trenerem Staru Starachowice po zwolnieniu poprzedniego szkoleniowca, jednak zarząd klubu zadecydował, że będzie pełnił tę funkcję do końca bieżącego sezonu. Jak w rozmowie z nami argumentował prezes Emil Krzemiński na decyzję wpłynęły dobre wyniki zespołu po zmianie na stanowisku trenera.

 

Trener Zdzisław Spadło przygotuje naszą drużynę jeszcze do 5 spotkań. Wczorajsze rozegrane z Grantatem Skarżysko zielono-czarni niestety przegrali 1:2. jedyną bramkę dla naszej drużyny w 59 minucie spotkania strzelił Emil Gołyski. Nasi piłkarze w ciągu najbliższego miesiąca zmierzą się jeszcze z zawodnikami drużyn Klimontowianka Klimontów, GKS Rudki, Piast Stopnica, Orlicz Suchedniów i Zenit Chmielnik. Ostatnie ze spotkań zaplanowano na czwartek 15 czerwca.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe