Wtorek, 22.05.2018, imieniny: Emila, Neleny, Romy

„Srebrny” Koziołek dla powiatu

„Srebrny” Koziołek dla powiatu
Za nami XVIII edycja nagrody „KOZIOŁKA”. Tym razem powiat starachowicki za działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa został uhonorowany 2 miejscem i nagrodą pieniężną w wysokości 10 tys. zł. Indywidualne wyróżnienie trafiło natomiast do Piotra Ambroszczyka - koordynatora Zespołu do spraw Polityki Senioralnej w Urzędzie Miejskim w Starachowicach.

Kolejny „Koziołek”, czyli nagroda przyznawana za działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa, trafił do naszego powiatu. Tym razem jednak musimy zadowolić się 2 miejscem wśród świętokrzyskich powiatów. Najlepszy był powiat kielecki. Zwycięzców uhonorował Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach insp. Dariusz Augustyniak, Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas. Nagrodę w imieniu samorządu powiatowego odebrał wicestarosta Marek Pawłowski.

 

Indywidualną nagrodę Koziołka odebrał także Piotr Ambroszczyk, główny specjalista i koordynator Zespołu do spraw Polityki Senioralnej w Urzędzie Miejskim w Starachowicach.

 

Głównym celem nagrody „Koziołek” jest wspieranie aktywności i promocja jednostek samorządu terytorialnego powiatów, na terenie których działają podmioty przyczyniające się do znaczącej poprawy stanu bezpieczeństwa obywatelskiego.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe