Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

W ramach cyklu „Lato z twoim posłem” nasze miasto odwiedzili parlamentarzyści PO

W ramach cyklu „Lato z twoim posłem” nasze miasto odwiedzili parlamentarzyści PO
Świętokrzyscy posłowie Platformy Obywatelskiej: Marzena Okła - Drewnowicz i Artur Gierada w ramach cyklu „Lato z twoim posłem”,obejmującego wyjazdy do miast naszego regionu, spotkali się z mieszkańcami Starachowic. Wśród poruszanych tematów była zarówno polityka krajowa, jak i sprawy lokalne. Posłowie podziękowali starachowiczanom za sprzeciw wobec zmian w polskim sądownictwie i wyrazili zaniepokojenie rezygnacją z budowy obwodnicy Wąchocka.

Marzena Okła - Drewnowicz i Artur Gierada, świętokrzyscy posłowie Platformy Obywatelskiej odwiedzili Starachowice w ramach nowej, wakacyjnej formy kontaktu z wyborcami, jaką jest „Lato z twoim posłem”. Na mieszkańców naszego miasta czekali na skwerze im. „Halnego” przy Alei Armii Krajowej. Jak wyjaśniła Marzena Okła - Drewnowicz w czasie lata mniej osób przychodzi do biur poselskich, dlatego politycy postanowili wyjść do społeczeństwa i porozmawiać na wszelkie tematy, które mogą interesować ludzi.

 

Posłanka podziękowała starachowiczanom za zorganizowanie protestów przeciwko zmianom, jakie rząd PiS chce wprowadzić w polskim sądownictwie.

 

Dodała, że dwa weta prezydenta Andrzeja Dudy do ustaw PiS-u o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa, to dobry krok, ale opozycja oczekuje także na odrzucenie ustawy o ustroju sądów powszechnych.

 

Poseł Artur Gierada skrytykował rządzących za marginalizowanie województwa świętokrzyskiego. Widać to chociażby w rezygnacji z budowy drogi S74 na odcinkach Kielce - Nisko i Kielce - Sulejów, która miała wystartować odpowiednio w 2018 i w 2019 roku.

 

Marzena Okła - Drewnowicz dodała, że w najnowszym rządowym programie budowy dróg nie ma także, od dawna oczekiwanej i obiecywanej przez rządzących, obwodnicy Wąchocka.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wie
wie 30.07.2017, 19:13
a czy to przypadkiem nie mąż pani poseł wyłudzał vat z lewych faktur !!!?bo jesli tak to wstyd i chanba
Pamiętliwy
Pamiętliwy 29.07.2017, 17:20
Obudzili sie jak stracili władzę?

Pozostałe