Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Zwolennicy Pawła Kukiza promowali się w Starachowicach

Zwolennicy Pawła Kukiza promowali się w Starachowicach
W Starachowicach gościli świętokrzyscy działacze Stowarzyszenia na rzecz nowej Konstytucji Kukiz’15. Jego przedstawiciele dyżurowali na stoisku promocyjnym w pobliżu targowiska miejskiego. Zachęcali mieszkańców do poparcia referendum przeciwko uchodźcom i imigrantów, a także informowali o innych inicjatywach oraz działalności Stowarzyszenia.

Działacze Stowarzyszenia na rzecz nowej Konstytucji Kukiz’15 odwiedzili Starachowice. Spotkanie odbyło się z inicjatywy lokalnego przedstawiciela organizacji Kamila Kramka, którego wspomogli koledzy ze struktur świętokrzyskich. Członkowie Stowarzyszenia przez kilka godzin czekali na starachowiczan w pobliżu targowiska miejskiego.

 

Jak ocenili inicjatorzy, zorganizowanie referendum spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. Działacze rozdawali także ulotki promujące kupowanie polskich towarów. Kamil Kramek zachęca do zasilania szeregów Stowarzyszenia.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 3.08.2017, 17:03
Zwróćcie uwagę, kim jest Kamil Kramek?
Krystyna G.
Krystyna G. 31.07.2017, 21:49
Wreszcie na scenie pojawiła się grupa która zamiast walczyć o kryto, władzę i splendor woli robić coś pozytywnego dla kraju i Polaków. Oby tak dalej a ludzie zaczną na Kukizowców otwierać pozytywnie oczy a przez to będzie im rosło poparcie.
MW
MW 31.07.2017, 20:38
RUCH OBYWATELSKI nie partia!! Nie widzicie roznicy 'dziennikarze'?
Ona
Ona 31.07.2017, 20:26
Partii??? Droga telewizjo, Kukiz'15 to nie partia, tylko Ruch Obywatelski. Różnią się tym iż nie okradają ludzi pod płaszczykiem legalności z grubych milionów. A dokładnie, w przypadku Ruchu Kukiza, chodzi o jakieś 30 milionów zł subwencji. Nie biorą bo nie chcą, uważają, że to nie fair brać od Polaków takiej sumy. Jako jedyni w sejmie. Szacunek.
Hanna
Hanna 31.07.2017, 20:06
Wreszcie ugrupowanie myślące o obywatelach, a nie stołkach

Pozostałe