Poniedziałek, 20.08.2018, imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

Za dwa lata kolejny odcinek S7

  • 2.08.2017, 14:50 (aktualizacja 02.08.2017 16:27)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Za dwa lata kolejny odcinek S7
Wszystko wskazuje na to, że już w 2020 roku pojedziemy nowym, niespełna 8-kilometrowym odcinkiem drogi ekspresowej S7 od granicy województwa do Skarżyska-Kamiennej. Prace wykonywać ma firma Budimex. Koszt inwestycji to 260 mln zł.

Kielecki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na wrzesień planuje podpisanie umowy z wykonawcą budowy drogi ekspresowej S7 na odcinku od granicy województwa do Skarżyska-Kamiennej. Inwestycję będzie realizować firma Budimex, która zapowiedziała zrealizowanie zadania w ciągu 22 miesięcy od momentu podpisania umowy. Obecnie dopełniane są ostatnie formalności.


 

Niespełna 8-kilometrowy fragment tej trasy będzie kosztował prawie 260 milionów złotych. W ramach inwestycji mają powstać węzły Skarżysko Centrum i Skarżysko Północ oraz cztery wiadukty.


 

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami drogowców, nowym odcinkiem ekspresowej 7 pojedziemy w 2020 roku.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe