Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

LOK i rezerwiści zapraszają na Święto Wojska Polskiego

LOK i rezerwiści zapraszają na Święto Wojska Polskiego
15 sierpnia obchodzimy Dzień Wojska Polskiego. Tę okazję chcą uczcić lokalni działacze Ligi Obrony Kraju i Klub Żołnierzy Rezerwy LOK. W przeddzień święta organizują na strzelnicy myśliwskiej w Starachowicach okolicznościowe spotkanie. Przewidziano m. in. wręczanie medali i wyróżnień, koncert oraz pokazy sportowe i ratownictwa medycznego.

Świętokrzyscy członkowie Ligi Obrony Kraju oraz ich koledzy z powiatu starachowickiego, a także Klub Żołnierzy Rezerwy LOK przygotowują się do obchodów ogólnopolskiego Dnia Wojska Polskiego. Świętowanie odbędzie się na terenie Strzelnicy Myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego przy ul. Strzelniczej w Starachowicach.

 

Program obchodów obejmuje m.in. wystąpienia okolicznościowe, uhonorowanie zasłużonych działaczy, a także koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu „Wiarusy”.

 

Przewidziano też prezentacje umiejętności płetwonurków oraz pracy ratowników medycznych.

 

Organizatorzy zadbali także o transport uczestników. Na miejsce obchodów zabierze ich autobus, który odjedzie o godz.16.30 spod Starachowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe