Poniedziałek, 24.09.2018, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Telewizja Starachowice wśród 8 najlepszych redakcji

  • 21.09.2017, 14:51 (aktualizacja 24.10.2017 15:59)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Telewizja Starachowice wśród 8 najlepszych redakcji
Miło nam Państwa poinformować, że Telewizja Starachowice znalazła się wśród 8 redakcji, które zwyciężyły w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju „Prosto do Funduszy Europejskich”. Konkurs towarzyszył ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Partnerami inicjatywy były Urzędy Marszałkowskie oraz Stowarzyszenie Gazet Lokalnych, Stowarzyszenie „Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne”. W uroczystości wręczenia nagród, które odbyło się wczoraj w siedzibie Ministerstwa Rozwoju, wzięła udział Jadwiga Emilewicz, Podsekretarz Stanu. Podczas spotkania podkreślano rolę jaka pełnią lokalne media w rzetelnym informowaniu mieszkańców miast i miasteczek i budowaniu społecznej świadomości i wiedzy o funduszach.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe