Wtorek, 12.12.2017, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Pierwsza porażka Staru w tym sezonie

Pierwszą porażkę w tym sezonie odnotował na swoim koncie Star Starachowice. Pierwszą połowę rozegranego w ramach świętokrzyskiej Ligii Okręgowej spotkania ze Spartą Dwikozy, nasi piłkarze zakończyli remisem 2:2. Jednak tuż przed końcem meczu wynik podbili gospodarze i to oni ostatecznie odnieśli zwycięstwo.

Trudny mecz stoczyli piłkarze Staru Starachowice w Dwikozach. Podopieczni Tomasza Siczka zmierzyli się tam z miejscowa Spartą. Mimo zaciekłej walki zielono-czarni zostali pokonani 3:2.

Zgodnie z przewidywaniami Sparta okazała się groźna na własnym boisku i wyszła na prowadzenie już w 8 minucie spotkania. Nasi piłkarze nie jednak nie próżnowali.

Po bramkach Michała Mikosa i Damiana Senderowskiego druga połowa spotkania rozpoczęła się od wyniku 2:2. Jak mówi szkoleniowiec Staru Tomasz Siczek nasza drużyna wyszła z szatni zdeterminowana.

Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają na własnym boisku w sobotę 30 września ze Stalą Kunów.