Sobota, 24.02.2018, imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Trener Staru Starachowice rozczarowany remisem ze Stalą Kunów

Trener Staru Starachowice rozczarowany remisem ze Stalą Kunów
Drużyna, trener, a także fani Staru Starachowice przełykają gorzką pigułkę zawodu. Zielono – czarni mieli wygrać weekendowy mecz ze Stalą Kunów, tymczasem spotkanie zakończyło się tylko remisem 1:1. Kolejnym przeciwnikiem starachowiczan będzie drużyna Polanie Pierzchnica zajmująca ostatnie miejsce w tabeli. Jednak szkoleniowiec Tomasz Siczek podkreśla, że jego podopiecznym nie wolno z tego powodu lekceważyć rywala.

Ósmy mecz rozegrany przez SKS Star Starachowice w ramach jesiennej rundy Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej, powinien stać się przestrogą na przyszłość. Wszyscy spodziewali się, że nasi zawodnicy, by zrekompensować sobie przegraną ze Spartą Dwikozy, wygrają spotkanie na własnym boisku ze Stalą Kunów. Tymczasem skończyło się na remisie 1:1 Co zawiodło?

 

W drugiej połowie bramka dla kunowian padła zaskakująco szybko. To nas otrzeźwiło, ale jak się finalnie okazało, nie na długo.

 

W niedzielę 8 października Star Starachowice spotka się na wyjeździe z drużyną Polanie Pierzchnica. Zajmuje ona aktualnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli, ale ten fakt może być zwodniczy.

 

 

Mecz w Pierzchnicy rozpocznie się o godz. 15.00. Oby starachowiczanie odwrócili tym spotkaniem złą passę.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe