Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Ślubowanie pierwszoklasistów ZSZ nr 2

  • 4.10.2017, 16:00
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Ślubowanie pierwszoklasistów ZSZ nr 2
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach uroczyście przyjął do swojego grona nowych uczniów. W czasie ceremonii ślubowania młodzi ludzie złożyli przyrzeczenie na szkolny sztandar. W podniosłej chwili towarzyszyło im grono nauczycielskie i starsi koledzy. Gościem uroczystości była starosta Danuta Krępa.

Kolejny rocznik pierwszoklasistów rozpoczął naukę w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach. Młodzi ludzie stali się częścią szkolnej społeczności w trakcie ceremoniału ślubowania. Uroczystość ta była ważnym wydarzeniem dla całej placówki. Wzięła w niej udział dyrekcja, nauczyciele oraz starsi uczniowie. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły pierwszoklasiści złożyli na niego ślubowanie, powtarzając tekst okolicznościowego przyrzeczenia.

 

Nowych uczniów powitała dyrektor ZSZ nr 2 Grażyna Małecka.

 

Do zaczynającej swoją przygodę z nauką w szkole średniej młodzieży, zwrócił się też gość specjalny uroczystości - starosta Danuta Krępa.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe