Wtorek, 20.02.2018, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Koniec działaności Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach?

Koniec działaności Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach?
Na nic spotkania, pikiety i rozmowy - wszystko wskazuje na to, że akcja ocalenia Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach nie przyniosła skutku. W związku z brakiem finansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia placówka przygotowuje się do zakończenia funkcjonowania. Pracownicy już otrzymali wypowiedzenia.

Likwidacja Polsko Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach staje się faktem. Z dniem 1 października zakończył działalność oddział chirurgii naczyniowej kliniki. Do końca miesiąca jednak placówka udziela świadczeń na oddziale kardiologicznym.

 

Do końca roku działać będzie natomiast poradnia kardiologiczna.

 

Jak podkreślają przedstawiciele Klinik batalia o utrzymanie Centrum Kardiologiczno-Angiologicznego im. doktora Wadiusza Kiesza trwała wiele miesięcy i według ich opinii jego likwidacja nie jest decyzją przypadkową.

 

Pracownicy i pacjenci PAKS zapowiadają w przyszłym tygodniu jeszcze manifestację przed gmachem Sejmu oraz uczestnictwo w nadzwyczajnym posiedzeniu Komisji Zdrowia.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zioło
zioło 8.10.2017, 17:11
chora to jest publiczna służba zdrowia. na pewno ta w Starachowicach. leczą cię paracetamolem i wmawiają, że jesteś hipochondrykiem. a jak nie wiedzą co powiedzieć to każą się leczyć gdzie indziej. tylko też w publicznej służbie zdrowia. bo takie szpitale jak paks to przecież ,,złodzieje łobuzy i co tam jeszcze się wymyśli" a że tam leczą z powołania to przecież nie ważne
Mazurek
Mazurek 12.10.2017, 10:28
To podlość dyr.szpitala powiatowego że nie potrafią leczyć nalezycie a chcą się utrzymać .W PAKS uratowano moją bratową i kuzynkę,dzięki temu żyją.
LesH
LesH 6.10.2017, 21:58
Jeszcze trochę, fakt - nie sny:
padną psidzie swurky snyy!
emerytka
emerytka 12.10.2017, 10:29
Idiota
ACha
ACha 5.10.2017, 21:35
To jest DRAŃSTWO podyktowane przez Jarosława Kaczyńskiego. A Ci niby rządzący jak marionetki. Mam nadzieję, że jak ta ekipa odejdzie to znowu się zobaczymy.
Pacjentka PAKS
Pacjentka PAKS 5.10.2017, 18:24
To jest nie powiem co bo musiala bym użyć wulgaryzmów ale musze to powiedzieć - pi pi pi pi pi pi pi pi pi pi i komu tu zalezy na ludziach ten kraj jest chory tak jak nim rzadzacy . Przykre
Wojciech
Wojciech 6.10.2017, 09:50
A może to wyborcy są chorzy?

Pozostałe