Sobota, 22.09.2018, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Tańsza rehabilitacja dla seniorów

  • 10.10.2017, 13:22 (aktualizacja 10.10.2017 16:28)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Tańsza rehabilitacja dla seniorów
Centrum Rehabilitacji Medicum Zakładu Doskonalenia Zawodowego działające przy ul. Wojska Polskiego zostało kolejnym partnerem Starachowickiej Karty Seniora 60+. Na mocy zawartego porozumienia placówka oferuje seniorom zniżki na świadczone usługi. Propozycje ZDZ-u dla starszych mieszkańców naszego miasta na tym jednak się nie kończą. Więcej w materiale filmowym.

Reprezentanci Gminy Starachowice i Centrum Rehabilitacji Medicum podpisali porozumienie na mocy którego placówka będzie świadczyć tańsze zabiegi rehabilitacyjne dla starachowickich seniorów. Umożliwiło to przystąpienie Centrum do Programu Starachowicka Kara Seniora, który zrzesza już około 60 podmiotów . Do tej pory z Kart Seniora korzysta już 3000 starachowiczan.

 

Zakład Doskonalenia Zawodowego oferuje posiadaczom Karty Seniora 10% zniżki na całą gamę świadczonych usług.


 

Przystąpienie do Programu Starachowicka Kara Seniora to nie jedyna propozycja ZDZ dla starszego pokolenia starachowiczan. Kolejną jest uczniowska inicjatywa związana z uruchomieniem Szkolnej Grupy Wolontariatu.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe