Wtorek, 20.02.2018, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Uczniowie klas mundurowych ZDZ złożą przysięgę

Uczniowie klas mundurowych ZDZ złożą przysięgę
Pokaz musztry paradnej, defilada oraz prezentacja sprzętu służb mundurowych i grup rekonstrukcyjnych to tylko niektóre atrakcje, które będą towarzyszył planowanemu ślubowaniu klas mundurowych Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Uroczystość odbędzie w najbliższą sobotę się na starachowickim Rynku. Poprzedzi ją msza święta w kościele p.w. Najświętszego Serca Jezusowego.

Uczniowie klas mundurowych Zakładu Doskonalenia Zawodowego przygotowują się do wejścia w grono społeczności szkolnej poprzez ślubowanie. Wydarzenie z niecodzienną oprawą zaplanowano na sobotę 14 października. Uroczystość rozpocznie msza święta w kościele p.w. Najświętszego Serca Jezusowego.


 

Zakład Doskonalenia Zawodowego prowadzi klasy mundurowe od 8 lat. Wdrożono je jako rodzaj innowacji pedagogicznej. Wśród pierwszoklasistów, którzy złożą ślubowanie na sztandar szkoły znajdzie się grupa 20 uczniów zawodu technik logistyk o specjalności wojskowej.


 

Uczniowie klas mundurowych ZDZ, poza kierunkową edukacją w murach szkoły, mają szansę uczestnictwa w wielu wyjazdach, obozach i szkoleniach.


 

Także pierwszoklasiści mają za sobą swój pierwszy wyjazd. Integrowali się ze starszymi kolegami podczas obozu nad Soliną w Bieszczadach.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe