Sobota, 22.09.2018, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Uczniowie klas mundurowych ZDZ złożą przysięgę

  • 12.10.2017, 14:05 (aktualizacja 12.10.2017 15:21)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Uczniowie klas mundurowych ZDZ złożą przysięgę
Pokaz musztry paradnej, defilada oraz prezentacja sprzętu służb mundurowych i grup rekonstrukcyjnych to tylko niektóre atrakcje, które będą towarzyszył planowanemu ślubowaniu klas mundurowych Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Uroczystość odbędzie w najbliższą sobotę się na starachowickim Rynku. Poprzedzi ją msza święta w kościele p.w. Najświętszego Serca Jezusowego.

Uczniowie klas mundurowych Zakładu Doskonalenia Zawodowego przygotowują się do wejścia w grono społeczności szkolnej poprzez ślubowanie. Wydarzenie z niecodzienną oprawą zaplanowano na sobotę 14 października. Uroczystość rozpocznie msza święta w kościele p.w. Najświętszego Serca Jezusowego.


 

Zakład Doskonalenia Zawodowego prowadzi klasy mundurowe od 8 lat. Wdrożono je jako rodzaj innowacji pedagogicznej. Wśród pierwszoklasistów, którzy złożą ślubowanie na sztandar szkoły znajdzie się grupa 20 uczniów zawodu technik logistyk o specjalności wojskowej.


 

Uczniowie klas mundurowych ZDZ, poza kierunkową edukacją w murach szkoły, mają szansę uczestnictwa w wielu wyjazdach, obozach i szkoleniach.


 

Także pierwszoklasiści mają za sobą swój pierwszy wyjazd. Integrowali się ze starszymi kolegami podczas obozu nad Soliną w Bieszczadach.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe