Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Końcowe prace na Moniuszki

  • 16.10.2017, 16:07 (aktualizacja 16.10.2017 16:15)
Końcowe prace na Moniuszki
Przebudowa ulicy na długości około 1,5 km, wykonanie chodników, 5 zatok przystankowych oraz odwodnienia - to główne elementy trwającej modernizacji ulicy Moniuszki. Prace zmierzają już do finału. Wykonawca zapowiada, że zakończy je do połowy listopada. Jednak wcześniej kierowcy muszą się przygotować na zamknięcie skrzyżowania Moniuszki z Jana Pawła II.

Dobiegają końca prace związane z przebudową ulicy Moniuszki w Starachowicach na trasie od Jana Pawła II do Południowej. Modernizacja obejmuje odcinek liczący około 1,5 km.

 

Jak zapowiada wykonawca remontu - firma Budromost prace powinny się zakończyć za miesiąc.

 

Trwająca modernizacja będzie się wiązać z tymczasowym zamknięciem skrzyżowania ulic Moniuszki i Jana Pawła II.

 

Jak dodaje wiceprezes firmy Budromost wyłączenie skrzyżowania z ruchu podyktowane jest koniecznością przeprowadzenia prac kanalizacyjnych.

 

Przypomnijmy , że inwestycja na ulicy Moniuszki wartości ponad 5 mln zł finansowana jest z budżetu miasta oraz środków pozyskanych z „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe