Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Orkan Grzegorz na razie nie spowodował u nas większych szkód

  • 30.10.2017, 14:06 (aktualizacja 30.10.2017 15:44)
Orkan Grzegorz na razie nie spowodował u nas większych szkód
Wiejący wciąż orkan Grzegorz narobił poważnych szkód w Polsce, ale nasze miasto i powiat póki co oszczędził. Wczoraj straż pożarna zanotowała tylko 10 interwencji dotyczących pojedynczych połamanych drzew. Dziś m.in. usuwano je z placu przy PM nr 14 przy ulicy Granicznej, a także zabezpieczano wieżę ciśnień na terenie SSE „Starachowice”, na której silne podmuchy naderwały blachę.

Ekstremalne zjawisko pogodowe jakim jest wiejący od wczoraj orkan Grzegorz dość łagodnie potraktował nasze miasto i sąsiednie gminy. Poczynił przede wszystkim szkody w drzewostanie, ale na razie, nie są one znaczne.

 

Dziś w godzinach dopołudniowych strażacy też nie musieli zbyt często interweniować. Zdaniem synoptyków Grzegorz powoli słabnie, już od dziś będzie wiał z coraz mniejszą prędkością.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe