Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Orkan Grzegorz na razie nie spowodował u nas większych szkód

Orkan Grzegorz na razie nie spowodował u nas większych szkód
Wiejący wciąż orkan Grzegorz narobił poważnych szkód w Polsce, ale nasze miasto i powiat póki co oszczędził. Wczoraj straż pożarna zanotowała tylko 10 interwencji dotyczących pojedynczych połamanych drzew. Dziś m.in. usuwano je z placu przy PM nr 14 przy ulicy Granicznej, a także zabezpieczano wieżę ciśnień na terenie SSE „Starachowice”, na której silne podmuchy naderwały blachę.

Ekstremalne zjawisko pogodowe jakim jest wiejący od wczoraj orkan Grzegorz dość łagodnie potraktował nasze miasto i sąsiednie gminy. Poczynił przede wszystkim szkody w drzewostanie, ale na razie, nie są one znaczne.

 

Dziś w godzinach dopołudniowych strażacy też nie musieli zbyt często interweniować. Zdaniem synoptyków Grzegorz powoli słabnie, już od dziś będzie wiał z coraz mniejszą prędkością.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe