Środa, 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Więcej patroli, kontroli i zmian na drogach w związku ze świątecznymi dniami

  • 31.10.2017, 14:30 (aktualizacja 31.10.2017 16:26)
Więcej patroli, kontroli i zmian na drogach w związku ze świątecznymi dniami
Jutrzejszy dzień Wszystkich Świętych jest także okresem wzmożonej mobilizacji dla starachowickiej policji. Już 27 października rozpoczęli oni służącą bezpieczeństwu kierowców akcję Znicz, która potrwa do 2 listopada. Ponadto 1 listopada na terenie Starachowic zostanie zmieniona organizacja ruchu m.in. w okolicach cmentarzy.

Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas wzmożonych wyjazdów na groby bliskich i związanego z tym tłoku na drogach i przed cmentarzami. Policja tradycyjnie jest w tym okresie bardziej czujna. Już od kilku dni prowadzi w całej Polsce Akcję Znicz, polegającą na wzmożonych patrolach na drogach wylotowych i koło cmentarzy, kontrolach trzeźwości kierowców oraz kierowaniu ruchem w okolicach nekropolii.

 

1 listopada na terenie Starachowic zostanie częściowo zmieniona organizacja ruchu. Dotyczy ona głównie zakazu zatrzymywania się przy cmentarzu na ulicy Bugaj oraz sposobu dojazdu do nekropolii przy ulicach Polnej i Zgodnej.

 

Ruch pojazdów będzie nadzorowany przez funkcjonariuszy policji oraz straży miejskiej.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe