Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Miasto zamierza sprzedać część targowiska

  • 31.10.2017, 14:32 (aktualizacja 31.10.2017 16:27)
Miasto zamierza sprzedać część targowiska
Gmina Starachowice planuje sprzedać część targowiska miejskiego. Chodzi o działkę o powierzchni ok. 4 tys. m.kw. Jak zapewnia prezydent zamierzenia gminy nie zaszkodzą kupcom, bo ci otrzymają propozycję innej lokalizacji. Przetarg na zbycie nieruchomości ma się odbyć w styczniu.

Miasto nosi się z zamiarem sprzedaży części bazaru przy ulicy Targowej. Wytypowany teren ma powierzchnię około 4 tys. m.kw.

 

Jak tłumaczy prezydent miasto szuka w ten sposób środków na modernizację targowiska, ponieważ oferenci zaproponowali w trakcie przetargu zbyt wygórowane stawki.

 

Nieruchomością, którą gmina planuje sprzedać są już zainteresowani potencjalni nabywcy.

 

Jak dodaje prezydent osoby, które mają swoje stoiska handlowe na terenie przeznaczonym na sprzedaż otrzymają propozycję innej lokalizacji. Działka zostanie sprzedana w drodze przetargu. Planowany termin jego ogłoszenia to styczeń przyszłego roku. Cena wywoławcza netto to 1 mln 600 tys. zł. Szczegóły można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Starachowice, pod numerem telefonu 41 273 82 58 lub w pok. 104 w urzędzie miejskim.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gutek
gutek 7.11.2017, 19:13
nie można sprzedać tei drugiej części targowiska od ul Targowe a ta czesc od strony Galardii ZOSTAWIC Nie Trzeba Go remontować a pieniazki zostaną Trzeba to przemyslec mam na myśli RADNYCH.

Pozostałe