Czwartek, 26.04.2018, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Drużyna Absolwentów w nowych strojach na dobry początek przygody z siatkówką

Drużyna Absolwentów w nowych strojach na dobry początek przygody z siatkówką
Stowarzyszenie Miłośników Siatkówki Absolwenci Starachowice to nowa drużyna w naszym mieście. Swój debiut w czwartej lidze świętokrzyskiej miała w połowie października. Była to bardzo udana inauguracja, bo zakończona zwycięstwem. Przed naszymi siatkarzami kolejne sportowe wyzwania. Dzięki hojności sponsorów następny mecz zagrają już w nowych strojach.

Drużyna SMS Absolwenci Starachowice trzy tygodnie temu zadebiutowała w IV siatkarskiej lidze świętokrzyskiej. W inauguracyjnym pojedynku pokonała ekipę Focusa Kielce 3:0. Tym udanym startem ekipa rozpoczęła wyścig o awans do III ligi. Kolejny mecz zagra już w nowych strojach klubowych. Ufundowała je firma Cerrad, a oficjalne wręczenie odbyło się w urzędzie miejskim. Sponsora i obdarowanych gościł prezydent Starachowic Marek Materek.

 

Wiceprezes Cerradu Halina Bąk podkreśliła, że firma z radością przyjęła propozycję wspierania nowej drużyny.

 

Jak dodała wiceprezes firmy Cerrad zakup koszulek to tylko pierwszy krok.

 

Wsparcie dla siatkarzy okazali również przedstawiciele firmy Star San Duo, a także spółki komunalne: ZEC oraz PWiK. Wiceprezydent Jerzy Miśkiewicz chwalił potencjał starachowickich zawodników, który ujawnił się już od pierwszego meczu.

 

Michał Dziarmaga, kapitan starachowickiej drużyny podziękował za wparcie i zadeklarował walkę o awans do III ligi siatkarskiej.

 

Przed klubem SMS Absolwenci Starachowice teraz trzy mecze ligowe. Dwa z nich rozegra na wyjeździe, a 30 listopada zaprezentuje się w naszym mieście. W Gimnazjum nr 3 starachowiczanie zmierzą się z zespołem LZS Górno.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe