Środa, 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Naprawiana droga na osiedlu Majówka

  • 9.11.2017, 15:32 (aktualizacja 09.11.2017 15:34)
Naprawiana droga na osiedlu Majówka
Kosztem około pół miliona złotych gmina ulepsza drogę między garażami w rejonie ulic Majówka, 8 – Go Maja i Lipowej. Ulica zyska nową nawierzchnię i odwodnienie, budowane są także miejsca parkingowe.

Trwa zlecona przez miasto przebudowa drogi na osiedlu Majówka pomiędzy ul. Lipową i drogą przy Przedszkolu Miejskim nr 2, łączącą ulice: 8- Go Maja i Majówkę. Biegnąca między ciągiem garaży trasa była w złym stanie technicznym: z uszkodzoną, wyboistą i silnie pylącą nawierzchnią. Dzięki dobiegającym już końca pracom po ulicy będzie można wreszcie normalnie jeździć. Licząca 304,5 m droga jest wykładana kostką brukową. Przebudowywana trasa została także zaopatrzona w kanalizację deszczową.

 

Mieszkańcy okolicznych bloków zyskają także nowe miejsca do parkowania aut.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe