Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Najmłodsi uczcili Święto Niepodległości

Najmłodsi uczcili Święto Niepodległości
Społeczność Przedszkola Miejskiego nr 10 im. Niezapominajki w wyjątkowy sposób uczciła w tym roku Święto Niepodległości. Dzieci wzięły udział w koncercie pieśni i piosenek patriotycznych w wykonaniu Zespołu Estradowego „Patrol”. Zarówno maluchy, jak i kadra pedagogiczna placówki aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu.

Z okazji Święta Niepodległości w murach Przedszkola Miejskiego nr 10 im. Niezapominajki zabrzmiały dźwięki znanych utworów patriotycznych i żołnierskich. Stało się tak za sprawą koncertu Zespołu Estradowego „Patrol”, który gościł w placówce na zaproszenie dyrekcji. Formacja przygotowała dla najmłodszych ciekawy program słowno-muzyczny, w którym nie zabrakło takich utworów, jak „Marsz Polonia”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Serce w plecaku”, czy „Wojenko, wojenko”.

 

Prowadzony przez Henryka Bartosika zespół „Patrol” działa od 2 lat przy Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej „Wanacja”. Przed przedszkolakami formacja wystąpiła w 16-osobowym składzie. Koncert był dla dzieci prawdziwą lekcją patriotyzmu. Jako podziękowanie najmłodsi wręczyli artystom przygotowane samodzielnie kwiaty.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe