Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Najmłodsi uczcili Święto Niepodległości

  • 10.11.2017, 10:59 (aktualizacja 10.11.2017 16:19)
Najmłodsi uczcili Święto Niepodległości
Społeczność Przedszkola Miejskiego nr 10 im. Niezapominajki w wyjątkowy sposób uczciła w tym roku Święto Niepodległości. Dzieci wzięły udział w koncercie pieśni i piosenek patriotycznych w wykonaniu Zespołu Estradowego „Patrol”. Zarówno maluchy, jak i kadra pedagogiczna placówki aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu.

Z okazji Święta Niepodległości w murach Przedszkola Miejskiego nr 10 im. Niezapominajki zabrzmiały dźwięki znanych utworów patriotycznych i żołnierskich. Stało się tak za sprawą koncertu Zespołu Estradowego „Patrol”, który gościł w placówce na zaproszenie dyrekcji. Formacja przygotowała dla najmłodszych ciekawy program słowno-muzyczny, w którym nie zabrakło takich utworów, jak „Marsz Polonia”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Serce w plecaku”, czy „Wojenko, wojenko”.

 

Prowadzony przez Henryka Bartosika zespół „Patrol” działa od 2 lat przy Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej „Wanacja”. Przed przedszkolakami formacja wystąpiła w 16-osobowym składzie. Koncert był dla dzieci prawdziwą lekcją patriotyzmu. Jako podziękowanie najmłodsi wręczyli artystom przygotowane samodzielnie kwiaty.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe