Środa, 21.11.2018, imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Centrum Kształcenia Praktycznego przeszkoliło stolarzy

  • 14.11.2017, 13:25 (aktualizacja 14.11.2017 15:23)
Centrum Kształcenia Praktycznego przeszkoliło stolarzy
Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach, odpowiadając na potrzeby lokalnej firmy „Perfect”, przeszkoliło jej kilkunastu pracowników. Kursanci zdali egzamin potwierdzający ich kwalifikacje w zakresie wytwarzania wyrobów stolarskich. Stosowne dokumenty odebrali na uroczystości zorganizowanej w siedzibie organizatora.

Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach żywo reaguje na oczekiwania lokalnych pracodawców dotyczące przygotowania fachowych kadr. Odpowiadając na zapotrzebowanie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Perfect" działającego w branży drzewnej, zorganizowało dla części załogi kurs doskonalenia zawodowego w zakresie wytwarzania wyrobów stolarskich.

 

Kurs został zrealizowany w systemie dualnym. Zajęcie teoretyczne słuchacze odbywali w Centrum Kształcenia Praktycznego, a część praktyczną w siedzibie firmy „Perfect”. Prezes Krzysztof Dobrowolski ocenia to przedsięwzięcie jako cenną inwestycję w zaplecze kadrowe swojej firmy.

 

Doskonalenie i poszerzanie umiejętności załogi to z kolei dobry prognostyk na przyszłość związany z rozwojem firmy.

 

Kursanci, którzy pomyślnie zdali egzamin odebrali świadectwa na uroczystości zorganizowanej w Centrum Kształcenia Praktycznego przy ulicy Rogowskiego w Starachowicach. Oprócz prezesa firmy „Perfect” i dyrekcji placówki, wzięli w niej udział także członek zarządu powiatu starachowickiego Monika Nowak, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szydłowcu, które było współorganizatorem kursu oraz kadra pedagogiczna prowadząca zajęcia.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe