Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Starostowie województwa świętokrzyskiego debatowali w Starachowicach

  • 24.11.2017, 16:37 (aktualizacja 24.11.2017 17:03)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Starostowie województwa świętokrzyskiego debatowali w Starachowicach
Likwidacja Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Kielcach, rozwój opieki psychiatrycznej w naszym regionie oraz dalsza realizacja programu „e-świętokrzyskie” - to tematy podejmowane podczas ostatniego Konwentu Powiatów Województwa Świętokrzyskiego. Tym razem starostowie z naszego regionu debatowali w Starachowicach. Narada odbyła się w sali konferencyjnej starostwa powiatowego.

Tym razem w Starachowicach na cyklicznym spotkaniu zebrali się starostwie powiatów ziemi świętokrzyskiej. Ich debata dotyczyła m.in. zagadnień z zakresu opieki zdrowotnej oraz edukacji. Szefowie powiatów zapoznali się także z propozycjami dotyczącymi wspólnych działań w zakresie projektu „e-świętokrzyskie. Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej Jednostek Samorządu Terytorialnego" oraz wysłuchali informacji na temat tegorocznych prac Związku Powiatów Polskich.

 

Obrady poprowadził starosta powiatu jędrzejowskiego Edmund Kaczmarek, który pełnił funkcję przewodniczącego Konwentu.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe