Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Starostowie województwa świętokrzyskiego debatowali w Starachowicach

  • 24.11.2017, 16:37 (aktualizacja 24.11.2017 17:03)
Starostowie województwa świętokrzyskiego debatowali w Starachowicach
Likwidacja Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Kielcach, rozwój opieki psychiatrycznej w naszym regionie oraz dalsza realizacja programu „e-świętokrzyskie” - to tematy podejmowane podczas ostatniego Konwentu Powiatów Województwa Świętokrzyskiego. Tym razem starostowie z naszego regionu debatowali w Starachowicach. Narada odbyła się w sali konferencyjnej starostwa powiatowego.

Tym razem w Starachowicach na cyklicznym spotkaniu zebrali się starostwie powiatów ziemi świętokrzyskiej. Ich debata dotyczyła m.in. zagadnień z zakresu opieki zdrowotnej oraz edukacji. Szefowie powiatów zapoznali się także z propozycjami dotyczącymi wspólnych działań w zakresie projektu „e-świętokrzyskie. Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej Jednostek Samorządu Terytorialnego" oraz wysłuchali informacji na temat tegorocznych prac Związku Powiatów Polskich.

 

Obrady poprowadził starosta powiatu jędrzejowskiego Edmund Kaczmarek, który pełnił funkcję przewodniczącego Konwentu.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe