Niedziela, 20.05.2018, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Potrącenia na starachowickich przejściach dla pieszych

Potrącenia na starachowickich przejściach dla pieszych
Szybko zapadający zmrok i weekendowy pośpiech robią swoje. W ostatnim czasie doszło w Starachowicach do dwóch potrąceń pieszych na pasach. Jedno miało miejsce przy Galerii Kamienna, drugie na ruchliwym skrzyżowaniu w okolicy wiaduktu. Policja apeluje: nośmy odblaski.

Obecna pora roku sprzyja wypadkom z udziałem pieszych. Szybko zapadający zmrok pogarsza widoczność, co jest szczególnie niebezpieczne dla osób przechodzących przez jezdnię. Doświadczyła tego kobieta, która około godziny 20.00 znalazła się na pasach przy Galerii Kamienna. Z naprzeciwka nadjeżdżał autobus Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Starachowicach.

 

W wypadku, do którego doszło po godzinie 15.00 na skrzyżowaniu ulicy Iłżeckiej i alei Armii Krajowej ucierpiały dwie osoby piesze: seniorka z gminy Brody i nastolatka ze Starachowic.
 

Urazy odniesione przez obie poszkodowane na szczęście nie były groźne dla życia. Wypadek na kilka godzin skomplikował sytuację w okolicy wiaduktu. Policja była zmuszona ręcznie sterować ruchem. Funkcjonariusze apelują do pieszych i kierowców, by w okolicach pasów szczególnie uważali na to, co się dzieje na drodze.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe