Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

XIV Powiatowe Targi Rękodzieła w Starachowicach

  • 1.12.2017, 16:22 (aktualizacja 01.12.2017 16:49)
XIV Powiatowe Targi Rękodzieła w Starachowicach
Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej oraz Stowarzyszenie Przyjacielska Dłoń po raz 14 - ty organizują Targi Rękodzieła z ofertą sprzyjającą przedświątecznym zakupom. W tym roku będzie można nie tylko nabyć m.in. ozdoby bożonarodzeniowe, ale także samodzielnie je wykonać. Patronat nad Targami sprawuje Telewizja Starachowice.

Impreza odbędzie się od 9 do 10 grudnia w godz. od 11.00 do 17.00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Starachowicach przy ulicy Wojska Polskiego 9. Podczas targów odbędzie się prezentacja oraz sprzedaż wyrobów związanych tematycznie ze świętami Bożego Narodzenia, a wykonanych przez podopiecznych Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej, który zatrudnia osoby niepełnosprawne. Organizatorzy przewidzieli też warsztaty samodzielnego tworzenia rękodzieła dla odwiedzających.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe