Piątek, 23.02.2018, imieniny: Damiana, Romana, Romany

Aleja Starów wyremontowana

Aleja Starów wyremontowana
Ponad pół miliona złotych kosztowała przebudowa jednej z ulic gruntowych na osiedlu Majówka w Starachowicach. Droga znajduje się przy garażach między ulicami 8 Maja i Majówka. Prowadzi m.in.: do Przedszkola Miejskiego nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 9. Gruntowa nawierzchnia została tam zastąpiona kostką brukową.

Zakończyła się przebudowa jednej z dróg na osiedlu Majówka potocznie nazywanej Aleją Starów. Trakt położony między ulicami Majówką i 8 Maja wyremontowała lokalna firma Zakład Usług Wodnych i Komunalnych. Odbioru prac dokonał prezydent Marek Materek z zastępcą ds. gospodarczych Ewą Skibą. Asystowali im okoliczni mieszkańcy.

 

Realizację inwestycji wspierali radni Mariusz Zaborski z Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość i Mirosław Adamus z Klubu Radnych Niezależnych.

 

Z inwestycji cieszą się zarówno mieszkańcy, jak i rodzice oraz opiekunowie dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 9.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

p-jola
p-jola 7.12.2017, 10:30
STAR-y zasługują na ulicę a nie uliczkę
Majowkowicz
Majowkowicz 7.12.2017, 08:58
Droga gruntowa? Tam była nawierzchnia. Zniszczona, przez budowy garaży i prowadzenie ciepłej wody.
Mieszkaniec jednego z blokow
Mieszkaniec jednego z blokow 6.12.2017, 21:57
Przydały by sie jeszcze tylko na tej nowej drodze jakies progi zwalniajace... mimo wszystko obok sa dwa place zabaw dla dzieci ... dzieciaki wracaja tamtedy ze szkoly a teraz jak zostala wyremontowana to niektórzy beda tam rozwijac nie male prędkości... :-)

Pozostałe