Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Międzynarodowe spotkanie branży metalowo – maszynowej

  • 15.12.2017, 14:48 (aktualizacja 15.12.2017 15:54)
Międzynarodowe spotkanie branży metalowo – maszynowej
Świętokrzyscy przedsiębiorcy z branży metalowo – maszynowej oraz ich potencjalni partnerzy z dziewięciu krajów spotkali się w Starachowicach na wydarzeniu pod hasłem „MetaLove”. Było ono podsumowaniem projektu wsparcia lokalnego biznesu, realizowanego przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

W Starachowicach spotkała się branża metalowo – maszynowa naszego miasta, regionu świętokrzyskiego i krajów europejskich. Wydarzenie zorganizował Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. Ludzie biznesu mieli okazję porozmawiać i nawiązać kontakty skutkujące współpracą eksportową.

 

Starachowickim i świętokrzyskim firmom umożliwiono partnerskie rozmowy z przedstawicielami rynków z Europy Wschodniej, Zachodniej i Północnej.

 

Spotkanie w Starachowicach pod hasłem „Metalove” było ostatnim elementem czterodniowego pobytu zagranicznych biznesmenów w regionie świętokrzyskim, w trakcie którego goście mieli okazję odwiedzić lokalne firmy.

 

Biznesową konferencję otworzył wraz z Grzegorzem Orawcem Cezary Tkaczyk, prezydent Staropolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. W programie znalazł się wykład na temat specyfiki rynku norweskiego, dyskusja na temat konkurencyjności firm z regionu świętokrzyskiego na rynku światowym oraz indywidualne spotkania potencjalnych kontrahentów.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe