Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Konkurs świątecznych dekoracji w ZDZ

Konkurs świątecznych dekoracji w ZDZ
W Niepublicznego Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach zorganizowano konkurs świątecznej dekoracji stołów i projektowania kart bożonarodzeniowych. Uczniowie tworzyli, a nauczyciele oceniali. Efekty pracy młodzieży zarejestrowaliśmy naszą kamerą.

Konkurs na najpiękniej udekorowany stół wigilijny to już świąteczna tradycja Niepublicznego Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Starachowicach. W tym roku jednak wzbogacono jego formułę.

 

Uczestnicy konkursu mogli swobodnie realizować wszelkie pomysły, jakie przyszły im do głowy.

 

Uczniowie dbali jednak, by ich prace zachowały bożonarodzeniowy klimat.

 

Efekty pracy uczniów oceniło jury złożone z nauczycieli ZDZ w Starachowicach. Wybór nie był chyba prosty, bo młodzi ludzie wykazali się dużym talentem plastycznym i aranżacyjnym, dobrym gustem oraz wyczuciem smaku.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe