Czwartek, 26.04.2018, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Zakończyła się modernizacja Miodowej i Smugowej

Zakończyła się modernizacja Miodowej i Smugowej
Miasto finiszuje z ważnymi inwestycjami drogowymi na południu Starachowic. Zakończyła się przebudowa ulic Miodowej i Smugowej. Drogi mają nowe nawierzchnie, mieszkańcy spacerują po wygodnych chodnikach, są też nowe zatoki autobusowe.

W Starachowicach zakończono budowę dróg istotnych dla lepszej komunikacji na osiedlu Południe. Dla wygody zmotoryzowanych i pieszych oddano do użytku odbudowane kolejne odcinki ulic Miodowej i Smugowej.

 

Lepsze nawierzchnie dróg to nie jedyne nowości, jakie pojawiły się po zakończeniu prac. Realizatorem inwestycji wartości ponad 5 mln zł była firma Budromost.

 

Jak podkreśla prezydent Marek Materek wyremontowane ulice wraz z wcześniej zmodernizowanym fragmentem ulicy Moniuszki, już stworzyły ciąg komunikacyjny ułatwiający poruszanie się po osiedlu Południe, a w najbliższych planach jest jego dalsza rozbudowa.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sąsiad
Sąsiad 4.01.2018, 06:15
Inwestycja zakonczona .... a płot na ul. SMUGOWEJ 56 został popsuty przez koparke jak cofała i do tej pory jest nie naprawiony. (Mieszka tam starsza osoba ). Prosze o interwencje. Dziekuje.

Pozostałe