Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Poseł Krzysztof Lipiec oczyszczony z podejrzeń

  • 4.01.2018, 15:32 (aktualizacja 04.01.2018 16:26)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Poseł Krzysztof Lipiec oczyszczony z podejrzeń
Szef PiS w świętokrzyskiem poseł Krzysztof Lipiec został oczyszczony z podejrzeń o lobbing na rzecz Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. Prokuratura Rejonowa w Tarnowie umorzyła postępowanie w tej sprawie. Śledczy nie dopatrzyli się znamion przestępstwa. Dosadny komentarz posła tylko w naszym materiale.

Prokuratura Rejonowa w Tarnowie od czerwca ubiegłego roku prowadziła postępowanie, którego przedmiotem było niezgodnie z prawem rzekome sprzyjanie Polsko-Amerykańskim Klinikom Serca w Starachowicach, przez posła PiS Krzysztofa Lipca. Śledztwo wszczęto po zawiadomieniu ze strony m.in. lokalnego samorządowca.

 

Prokuratura zakończyła śledztwo w ostatnich dniach minionego roku. Postanowienie tarnowskich śledczych nie jest jeszcze prawomocne.

 

Poseł Krzysztof Lipiec stwierdza, że decyzja prokuratury jest adekwatną odpowiedzią na intrygę polityczną, której padł ofiarą.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe