Sobota, 15.12.2018, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Poseł Krzysztof Lipiec oczyszczony z podejrzeń

  • 4.01.2018, 15:32 (aktualizacja 04.01.2018 16:26)
Poseł Krzysztof Lipiec oczyszczony z podejrzeń
Szef PiS w świętokrzyskiem poseł Krzysztof Lipiec został oczyszczony z podejrzeń o lobbing na rzecz Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach. Prokuratura Rejonowa w Tarnowie umorzyła postępowanie w tej sprawie. Śledczy nie dopatrzyli się znamion przestępstwa. Dosadny komentarz posła tylko w naszym materiale.

Prokuratura Rejonowa w Tarnowie od czerwca ubiegłego roku prowadziła postępowanie, którego przedmiotem było niezgodnie z prawem rzekome sprzyjanie Polsko-Amerykańskim Klinikom Serca w Starachowicach, przez posła PiS Krzysztofa Lipca. Śledztwo wszczęto po zawiadomieniu ze strony m.in. lokalnego samorządowca.

 

Prokuratura zakończyła śledztwo w ostatnich dniach minionego roku. Postanowienie tarnowskich śledczych nie jest jeszcze prawomocne.

 

Poseł Krzysztof Lipiec stwierdza, że decyzja prokuratury jest adekwatną odpowiedzią na intrygę polityczną, której padł ofiarą.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe