Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Spotkanie noworoczne u marszałka

Spotkanie noworoczne u marszałka
Zarząd województwa świętokrzyskiego spotkał się z dziennikarzami z całego regionu w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Noworoczne spotkanie było okazją do podsumowań minionych dwunastu miesięcy oraz planów na najbliższy rok. Nie zabrakło życzeń i ciepłych słów.

Przy nastrojowych dźwiękach kolęd władze samorządowe województwa świętokrzyskiego spotkały się z reprezentantami lokalnych redakcji z całego regionu. W spotkaniu wzięli udział marszałek Adam Jarubas, wicemarszałek Jan Maćkowiak, sekretarz województwa Bernard Antos, skarbnik Maria Fidzińska-Dziurzyńska oraz wiceprzewodniczący Sejmiku Tadeusz Kowalczyk i radna Sejmiku Ewelina Bień. Uroczystość rozpoczęły wyróżnienia z okazji jubileuszu pracy dziennikarskiej. Odebrali je Danuta Półrola-Parol świętująca jubileusz 45-lecia pracy, Lidia Zawistowska od 40 lat pracująca w zawodzie oraz Lidia Cichocka, Aleksander Piekarski i Ewa Okońska z 35-letnim stażem pracy.

 

Marszałek Adam Jarubas podziękował zebranym za rzetelną pracę oraz zaangażowanie.

 

Nie zabrakło także podsumowania minionego roku, który władze województwa określiły jako wymagający i trudny.

 

Szef samorządu wojewódzkiego podkreślał także wyzwania jakie czekają samorząd w bieżącym roku. Składają się na nie m.in.: zaplanowane w budżecie inwestycje drogowe wśród których znajduje się budowa 10 obwodnic na terenie naszego województwa. Podnoszono także temat zagrożeń jakie niosą zmiany w prawie oraz rywalizacji związanej ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe