Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Łącznik ulic Batalionów Chłopskich i Szkolnej na finiszu

Łącznik ulic Batalionów Chłopskich i Szkolnej na finiszu
Kończą się prace związane z budową wyczekiwanego przez mieszkańców łącznika pomiędzy ulicami Batalionów Chłopskich i Szkolną. Studzimy jednak radość kierowców ponieważ ruch na tym odcinku zostanie puszczony dopiero po zakończeniu budowy ronda, a na to jeszcze przyjdzie nam poczekać. Więcej w materiale filmowym.

Kończy się budowa łącznika pomiędzy ulicami Batalionów Chłopskich a Szkolną. Wykonano już dwie warstwy nawierzchni, chodniki i ścieżkę rowerową. Zadanie warte ponad 3 mln zł realizuje firma Budromost. Zaawansowanie inwestycji w terenie sprawdzał prezydent Marek Materek razem z zastępcą Ewą Skibą.

 

Nowy odcinek ulicy Batalionów Chłopskich mierzy około 900 metrów. Władze samorządowe liczą, że oddanie tego fragmentu drogi będzie receptą na częściowe odkorkowanie ulicy Radomskiej.
 

Według zapowiedzi przedstawicieli firmy Budromost, która jest także wykonawcą prac na rondzie u zbiegu ulic Iglastej i Szkolnej najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada, że nowym traktem pojedziemy najwcześniej za 2 miesiące. Na nowym skrzyżowaniu wykonano już wszystkie instalacje ziemne.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe