Czwartek, 26.04.2018, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Bajkowy dom w Dołach Biskupich nadal przyciąga

Bajkowy dom w Dołach Biskupich nadal przyciąga
Od około 20 lat w okresie świąteczno-noworocznym przez Doły Biskupie nie da się przejechać obojętnie. Dzieje się tak za sprawą pasji Jerzego Trojanowskiego, który swój dom i jego otoczenie oświetla tysiącami światełek i ozdób. Nam opowiedział o swojej pasji.

Okres świąteczno-noworoczny to czas, kiedy nietuzinkowy, kolorowy dom Jerzego Trojanowskiego w Dołach Biskupich odwiedza masa osób. Dzieje się tak za sprawa wyjątkowej pasji gospodarza, której poświęca się od dwóch dekad. W tym roku również bajkowy dom pana Jerzego zachwyca licznymi iluminacjami.


 

Jako pierwsze dekoracje w ogrodzie pana Jerzego pojawiły się sanie z marzanną w środku. Do tej pory wspomina je z nostalgią.


 

Dekoracje na posesji pana Jerzego zmieniają się około 7 razy w roku. Na nowości możemy liczyć m.in.: na walentynki i Święta Wielkanocne, ale także latem i jesienią. Jak mówi sprawia mu to przyjemność.


 

Gospodarz bajkowego domu już dziś zaprasza naszych telewidzów do odwiedzin za rok. Świąteczne dekoracje mają zostać wtedy wzbogacone o wyjątkowe egzemplarze.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe