Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Starachowiczanie oceniają stan powietrza w mieście

Starachowiczanie oceniają stan powietrza w mieście
Wydaje się oczywiste, że powietrze w Polsce jest coraz bardziej zanieczyszczone. Władze Starachowic zapowiadają energiczną walkę ze smogiem np. poprzez pokazy prawidłowego rozpalania w domowych piecach grzewczych, które uważa się za główną przyczynę problemu. Tymczasem wśród mieszkańców naszego miasta zdania na temat jakości powietrza są podzielone. Sprawdziliśmy to z kamerą.

Zapowiedzi montażu czujników powietrza w Starachowicach wywołały społeczną dyskusję na temat jego czystości. Jako główne źródło problemów wskazywane są dzielnice domów jednorodzinnych, jak np. okolice Wierzbowej czy Orłowo. Zapytaliśmy mieszkańców o ich ocenę jakości powietrza w naszym mieście. Odpowiedzi nie były jednoznaczne.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe