Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Powtórny konkurs na dyrektora szpitala

Powtórny konkurs na dyrektora szpitala
Trwa konkurs na dyrektora Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Oferty złożyło 6 osób; wszystkie zostały zaproszone na indywidualne rozmowy z komisją. Zaplanowano je 17 stycznia i najprawdopodobniej już wtedy poznamy nowego kandydata na szefa szpitala.

Władze powiatu są w trakcie wyboru nowego dyrektora szpitala w Starachowicach. To już druga z kolei próba wyłonienia nowego szefa Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej, po odwołaniu pod koniec sierpnia 2017 roku Grzegorza Fitasa. Waldemar Wrona, który w grudniu wygrał konkurs ostatecznie zrezygnował z objęcia stanowiska. Na ponownie ogłoszony konkurs wpłynęło 6 ofert.

 

Wśród ubiegających się o stanowisko dyrektora szpitala w Starachowicach są dwie kobiety i czterech mężczyzn. To osoby nie związane czynnie z medycyną.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wojtek
Wojtek 10.03.2018, 17:01
Do tej pory nie wybrano tak to jest jak się chce swojego a nie zupełnie obcego

Pozostałe