Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Odwiedź z nami Kino Helios

Odwiedź z nami Kino Helios
Telewizja Starachowice i Kino Helios zapraszają do udziału w konkursie, w którym są do wygrania są cztery podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany film.

Aby zdobyć wejściówki należy podać tytuł jednej z polskich premier ostatnich dni, w której w główną rolę damską wciela się Julia Kamińska. Na odpowiedzi czekamy pod adresem kontakt@tv.starachowice.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać KONKURS HELIOS, a w treści odpowiedź, swoje imię i nazwisko, ulicę na której Państwo mieszkają wraz z miejscowością oraz numer telefonu. Konkurs startuje w piątek. Odpowiedzi można wysyłać w godzinach od 19.00 do 23.00. Wygrają osoby, które jako 1, 7, 12 i 16 wyślą do nas poprawne odpowiedzi. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie poprzez sms.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe