Niedziela, 22.07.2018, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

W sobotę duży koncert, w niedzielę finał WOŚP

W sobotę duży koncert, w niedzielę finał WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już stroi charytatywne instrumenty, by wspomóc leczenie noworodków. W naszym mieście pomoże jej w tym 150 wolontariuszy, którzy w niedzielę 14 stycznia pojawią się na ulicach z puszkami, by prosić nas o datki na ten szczytny cel. Pieniądze będą także zbierane na koncertach: sobotnim w Domu Nauczyciela i niedzielnym w Starachowickim Centrum Kultury.

Już w najbliższą niedzielę 14 stycznia całą Polskę ogarnie mania pomagania za sprawą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To będzie już 26 - ta odsłona tego fenomenu ludzkiej solidarności na rzecz potrzebujących. Tym razem Orkiestra będzie kwestować na leczenie noworodków. W Starachowicach przebiegiem charytatywnej akcji pokieruje sztab pod wodzą sprawdzonego tandemu: Ilony Traczyk i Barbary Kurek. Do pracy przy zbiórce pieniędzy zgłosiło się 150 wolontariuszy, którzy będą prosić o wrzucanie datków do puszek oraz wiele instytucji publicznych, organizacji i prywatnych firm. Starachowice zaczęły pomagać już na kilka dni przed finałem. Przykładowo w I Liceum Ogólnokształcącym w czasie czwartkowego koncertu zebrano około 4,5 tys. zł. Przedsmak finału WOŚP rozpocznie się w sobotę 13 stycznia w Domu Nauczyciela.


W niedzielę 14 stycznia Orkiestra ruszy pełną parą.

 

Koncert finałowy zacznie się o godz.16.00 w Starachowickim Centrum Kultury.

 

W trakcie koncertu będą dwie licytacje różnego rodzaju atrakcyjnych gadżetów: o godz. 16.40 i 18.30. Będzie można stać się posiadaczem m.in. kalendarzy, zegarów, czy kubka termicznego z logo Orkiestry.

 

Do wylicytowania będzie też tak oryginalny przedmiot jak prawie 2 metrowa wieża Eiffla.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe